Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ЛЮДСЬКА ПРИРОДА

human nature

З РОЗРАХУНКОМ НА ПЕРСПЕКТИВУ

У НОВОМУ ДОСЛІДНИЦЬКОМУ ЦЕНТРІ В АВСТРАЛІЇ ЗБЕРІГАЮТЬ РОСЛИНИ – ПО ЗЕРНЯТКУ ЗА РАЗ

Дві прямокутні дзеркальні споруди, наче перенесені з майбутнього, підносяться з кущів, блищать на полуденному сонці й відбивають навколишній краєвид. З’єднані в несиметричний хрест будівлі з півночі вінчає ділянка лісових культур, що походять із Камберлендської рівнини й знаходяться під загрозою зникнення, з протилежного, південного боку – садовий розплідник. Розташування посеред місцевої флори цілком виправдане: це – «Плантбенк» (PlantBank), центр дослідження й збереження ендемічних рослин Австралії, схований у затишному куточку Ботанічного саду «Маунт-Аллан» (Mount Annan) в годині їзди на захід від Сіднея.

Більш ніж п’яти відсоткам видів рослин Австралії загрожує знищення. «Від рослин залежить наше життя, а ми чомусь не маємо їх захист за пріоритет: – каже Джон Саймон (John Siemon), вчений і керівник проекту «Плантбенк». – Вони очищують воду, яку ми п’ємо, повітря, яким дихаємо, годують і вдягають, допомагають будувати споруди, де ми живемо й працюємо».

Донедавна Саймон і його колектив із 15 вчених та садівників працювали на двох сільськогосподарських ділянках, як він сам каже, «доглядаючи, як зазвичай у лікарнях, тільки за рослинами». Уряд, приватні особи й компанії зібрали 20 млн. австралійських доларів на відкриття дослідницького центра в жовтні 2014 р. Його мета? Нагромадити в сховищі зразки насінного матеріалу всіх 25 000 ендемічних насінних рослин Австралії. «Таємниці насіння численних рослин ще не відкрито. А вони можуть надаватися до їжі, виробництва волокон або фармацевтичних засобів, важливих для нашого виживання на планеті, – каже Саймон. – А тим часом, то буде чудова страховка від знищення та втрат».

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ