technology pioneering technology hero

ТЕХНОЛОГІЯ

НОВАТОРСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ

Технологія кардинально змінює досвід керування. Ми використовуємо цю еволюцію на кожному кроці. З новими особливостями та інноваціями нашим завданням є дати вам такий досвід, якого у вас ніколи раніше не було.

НОВИЙ ДОСВІД КЕРУВАННЯ

Найостанніші досягнення міняють наше уявлення про те, що означає бути водієм, і що означає бути пасажиром. Оскільки нововведення корінним чином доповнює досвід водіння, темпами, що все більш прискорюються, ми шукаємо можливості застосування цих досягнень. Наші концепти втілюють в собі це фантастичне майбутнє.

РОЗШИРЮЮЧИ МЕЖІ ВИНАХІДЛИВОСТІ

Для наших концептуальних автомобілів ми черпаємо свої ідеї з майбутньої технології і в свою чергу ми її й просуваємо. Автомобіль LF-FC, концепт UX і концептуальне крісло Kinetic Seat Concept – проекти майбутнього, але вони також надихають ті лабораторії, в які ми вклали нові сміливі ідеї до випробування, надаючи свободу творчому мисленню, щоб зробити технологічний прорив.

 • 
 

 
  technology pioneering technology pushing the limits of invention 01

  РОЗШИРЮЮЧИ МЕЖІ ВИНАХІДЛИВОСТІ

  ЗМІНА УЯВЛЕННЯ ПРО КРІСЛО

  Революційне концептуальне крісло Lexus Kinetic Seat Concept було урочисто представлене в 2016 році на Міжнародному паризькому автосалоні. Вирішуючи проблему розміщення водія за кермом, ми подивилися на це свіжим поглядом і розробили інноваційну сітчасту конструкцію, щоб водій відчував максимальний комфорт.

  Радіально пересічні волокна стабілізують ваші рухи, що забезпечує безпеку і підтримку. Отже, всівшись на своє місце, ви можете розслабитися не тільки розумово, але і фізично.

 • 
 

 
  technology pioneering technology pushing the limits of invention 02

  РОЗШИРЮЮЧИ МЕЖІ ВИНАХІДЛИВОСТІ

  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІНТЕРФЕЙСИ

  Як концепт UX, так і концепт LF-FC вражають своєю легкістю, природною і більш пристосованою до людини взаємодією з автомобілем.

  Незабаром ці автомобілі зможуть інтерпретувати і відповідати на ваші жести і дотики. Використання голограм також вже не за горами.

НОВАТОРСЬКІ ОСОБЛИВОСТІ LEXUS LS

На оновленому Lexus LS упроваджена новітня технологія безпеки. Вона заснована на системі безпеки Lexus Safety System+ і придбала нові додаткові особливості, які забезпечують підтримку безпеки водія на більш високому рівні, ніж раніше. Були значно вдосконалені система попередження зіткнення (PCS), система попередження про з'їзд зі смуги руху (LDA) і динамічний круїз-контроль. Lexus LS здатний запобігти зіткненню з новими інноваційними системами, використовуючи систему виявлення пішоходів і систему активного рульового управління, які підвищують і доповнюють навики керування водія як інтуїтивно так і інтелектуально.


 

 
  technology pioneering technology ls flagship features