July Prices RX Image

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 21.06.2017

ЮВІЛЕЙНІ ЦІНИ НА LEXUS RX

З НАГОДИ 20-РІЧЧЯ МОДЕЛІ RX

Lexus в Україні пропонує ювілейні ціни* з нагоди 20-річчя моделі Lexus RX. «RX 20th ANNIVERSARY» пропонується у комплектаціях Executive, F SPORT та Luxury. Культовий кросовер Lexus RX Lexus RX став першим серійним кросовером бренду Lexus та одним із засновників сегменту середньорозмірних кросоверів класу «люкс». RX уперше був презентований у 1997 році на Міжнародному автосалоні у Чикаго (США). Таким чином, 20 років тому легендарний кросовер RX започаткував новий сегмент, що з часом став одним із найпопулярніших серед шанувальників автомобілів у всьому світі
Lexus RX став культовим кросовером. Кожне нове покоління моделі підіймало рівень дизайну, комфорту та інновацій на нову висоту. Саме RX був флагманом у світі преміальних гібридних кросоверів, ставши улюбленцем багатьох голлівудських зірок та відомих діячів у США та Західній Європі. Зараз в Україні представлене вже 4-те покоління моделі. Повноприводний кросовер підкорює українських поціновувачів інноваційним дизайном та розкішною комплектацією.
компанія Yamaha створює вишукані декоративні панелі з натурального дерева і металу із застосуванням ручної роботи, а компанія Mark Levinson спеціально для автомобілів Lexus створює преміальні звукові системи класу Hi-End. Нові моделі RX виробляються тільки на одному заводі в Японії із використанням технологічних здобутків та професійного досвіду Майстрів Такумі. Окрім того, кожен RX перед відправкою із заводу індивідуально тестується на плавність ходу та точність керування.
Lexus RX – 20-річна майстерність, що приховує силу в собі.

*За інформацією щодо цін звертайтеся до офіційних дилерів Lexus.

** За даними сайту http://pressroom.lexus.com/releases/2015+nyias+lexus+2016+rx+global+debut.htm