dopremerniy pokaz Image

ДАТА ПУБЛІКАЦІЇ: 08.11.2017

ДОПРЕМ’ЄРНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ LEXUS LS 500h

В УКРАЇНІ ПРЕДСТАВЛЕНО ГІБРИДНИЙ ФЛАГМАНСЬКИЙ СЕДАН

В дилерській мережі Lexus в Україні з 20 жовтня по 3 листопада 2017 року пройшли допрем’єрні ексклюзивні покази гібридної версії нового флагманського седана Lexus LS 500h.
Презентації, які відбулися у всіх офіційних дилерських центрах Lexus в Україні, а саме у Києві, Харкові, Дніпрі та Львові, проходили з дотриманням постулатів Омотенаші — традиційної японської філософії гостинності. За канонами Омотенаші, кожен запрошений гість має насолоджуватися підкреслено високим рівнем уваги та почуватися особливим і обраним.
При створенні нового LS майстри Lexus шукали натхнення в японській культурі, яке втілилося у варіанті оформлення внутрішніх панелей дверей, що нагадує орігамі, в ручній досконалій обробці деталей і поверхонь. Не дивно, що темою допрем’єрної презентації також став елемент японської культури, а саме самурайський меч. Ця зброя є символом прагнення до ідеалу, відточування технологій та унікальної японської філософії.
LS 500 отримав нагороду за досконалий дизайн салону EyesOn Design Award в рамках NAIAS*. Інтер’єр флагманського седана вразить найвибагливішого пасажира. Новий тривимірний дизайн внутрішніх панелей дверей, натхненням якого слугувало давнє японське мистецтво орігамі, декоративна скляна панель зі скла Кіріко (Kiriko) з десятками тисяч граней, для cтворення якої Lexus запросив всесвітньо відомого майстра, додають салону ексклюзивності.
«Новий LS не просто уособлює бренд Lexus, а є преміальним автомобілем нового покоління, котрий символізує японську культуру та її багату спадщину», — сказав на світовій прем'єрі флагманського седана Тошио Асахі, головний інженер нової моделі. Сміливий дизайн, інноваційні рішення, досконала ручна робота майстрів Такумі, захоплива динаміка руху — новий LS чітко вказує напрямок, в якому рухається бренд Lexus.
Побудований на базі новітньої платформи GA-L, Lexus LS п’ятого покоління вирізняється керованістю нового рівня завдяки зниженому центру ваги, обтічному силуету та підвищеній жорсткості кузова. Інноваційна гібридна мультиступінчаста трансмісія не просто економічна й екологічна, вона забезпечує кардинально нові відчуття від динаміки LS 500h.
Власники нового флагмана оцінять і небувалий комфорт салону. Сидіння з п’ятьма або сімома режимами масажу в комплектації Luxury, аудіосистема Mark Levinson з 23 динаміками, розважальна система для пасажирів на задніх сидіннях з 11,6-дюймовими екранами та система підвищеного комфорту Ottoman — це новий вимір зручності й задоволення від поїздки.
Вишукану атмосферу допрем’єрних показів у всіх офіційних дилерських центрах Lexus підкреслювали музично-світлове шоу, страви та напої японської кухні, стильна музика від відомих українських діджеїв, спеціальна експозиція японських самурайських мечів — презентація нового флагманського седана Lexus LS 500h ще раз підкреслила, що він є втіленням культури та традицій Японії.

Детальніше – в В офіційних дилерів Lexus в Україні.
Визнайте, ви хочете Lexus!
Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus.
*За даними веб-сайту.>