Lexus NX 200 Sport

НОВИНИ LEXUS

НОВИНКА ВІД LEXUS: МІСЬКИЙ КРОСОВЕР NX 200 У КОМПЛЕКТАЦІЇ SPORT+ УЖЕ В УКРАЇНІ

Lexus підготував для клієнтів новинку. В Україні з’явилася удосконалена комплектація моделі популярного міського кросовера NX200 Sport — Lexus NX200 Sport+. Автомобіль має низку дизайнерських та технічних покращень, що відповідають сучасним умовам пересування містом та потребам водіїв.
Lexus оновив дизайн переднього бампера NX200 у комплектації Sport+. Він успадкований від проривного концепту LF-NX і надає моделі більш спортивного вигляду. Автомобіль оснащено 18-дюймовими дисками 225/60 R18 у дизайні High, що підкреслюють його динамічний характер. Окрім того, Lexus NX200 у комплектації Sport+ буде доступний у новому яскравому кольорі «Палаючий Сердолік», що привертає увагу до автомобіля.
Ще одне оновлення моделі — підтримка інтелектуальної системи безпеки Lexus Safety System+ другого покоління. До переліку удосконалень входять: покращена чутливість камер системи запобігання зіткнень, що дозволяє зменшити кількість аварійних ситуацій на дорогах; система адаптивного круїз-контролю Dynamic Radar Cruise Control; система розпізнавання дорожніх знаків; система сповіщення про з’їзд автомобіля зі смуги руху, що гарантує безпеку на дорогах; система автоматичного управління дальнім світлом для кращої видимості під час руху вночі.
Також Lexus NX200 у комплектації Sport+ оснащено мультимедійною системою MM’19, що підтримує функціонал Apple CarPlay для зручного і безпечного використання можливостей смартфонів в автомобілі.
Комплектація доступна з 2-літровим* атмосферним двигуном із безступеневою трансмісією.

Lexus NX200 у комплектації Sport+ — яскравий і спритний автомобіль, що повністю відповідає сміливому та інноваційному духу свого власника.

Усі деталі щодо нового Lexus NX200 у комплектації Sport+ можна дізнатися у мережі офіційних дилерів Lexus в Україні.
*Назва комплектації вказана для зручності, може відрізнятися або бути відсутньою в документах та інших матеріалах.

За докладною інформацією про автомобілі та послуги Lexus звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.