Вигідні пропозиції на бізнес седан Lexus ES

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА БІЗНЕС СЕДАН

LEXUS ES

Справи йдуть легко та невимушено, якщо займатись бізнесом комфортно, пересуваючись по місту за кермом Lexus ES

 • 
 

 
  бізнес седан Lexus ES

  Цього сезону Lexus дбає про своїх клієнтів та пропонує вигідні пропозиції на бізнес седан Lexus ES з 2,5-літровим* двигуном у двох комплектаціях: Business та Executive** . Седан оснащений 4-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 184 к.с. (135 кВт), який характеризується вражаючою ефективністю та плавністю роботи.

 • 
 

 
  бізнес седан Lexus ES

  Екстер’єр бізнес седану елегантний та водночас сучасний завдяки ефектній фірмовій решітці радіатора в хромованій окантовці. Світлодіодні денні ходові вогні L-подібної форми надають ES вигляду, завдяки якому в транспортному потоці автомобіль безпомилково упізнається як Lexus.

 • Lexus ES надає дійсно преміальний рівень комфорту і безпеки як для водія, так і для пасажирів. Просторий інтер’єр та високоякісні матеріали оздоблення в поєднанні з легендарною надійністю роблять ES однією з найбільш вигідних пропозицій у своєму класі.
  Приємно мати справу з Lexus.

  Детальніше – в офіційних дилерів Lexus в Україні.
  Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus. Судження про вигідність пропозицій є оціночним та не свідчить про акційний характер умов продажу.

  * Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Lexus.
  ** Назви комплектацій є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.