НОВИНИ LEXUS

КУМЕЙЛ НАНДЖІАНІ ВИКОНУЄ ГОЛОВНУ РОЛЬ У РЕКЛАМНІЙ КОЛАБОРАЦІЇ LEXUS ТА "ВІЧНИХ" ВІД MARVEL STUDIOS

Lexus представляє нове покоління Lexus NX у рекламному ролику від режисерів братів Руссо

 • LEXUS ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВЕ ПОКОЛІННЯ LEXUS NX У РЕКЛАМІ ВІД РЕЖИСЕРІВ БРАТІВ РУССО

  Деякі речі варто зберегти за будь-яку ціну. Якщо ви персонаж Кінґо у "Вічних" від Marvel Studios, якого грає Кумейл Нанджіані, то це включає і новий Lexus NX. Lexus, ексклюзивний автомобільний партнер "Вічних" від Marvel Studios, сьогодні дебютує у маркетинговій кампанії із відеороликом "Паркувальне місце".
  У двохвилинному рекламному ролику Кінґо мусить вирішити дуже людську проблему, перш ніж приєднатися до епічної битви супергероїв у центрі міста: знайти безпечне місце для паркування свого нового Lexus NX. Вишуканий кросовер втілює потужний дизайн, інтуїтивно зрозумілі інновації та безліч корисних функцій. Саме світ уяви об'єднав виробника розкішних автомобілів та кіностудію.
  "Вічні" від Marvel Studios — це нова захоплива команда супергероїв зі всесвіту Marvel, стародавніх інопланетних героїв, які таємно жили на Землі протягом тисяч років. Після подій у частині "Месники: Завершення" несподівана трагедія змушує їх вийти з тіні та об'єднатися проти найдавнішого ворога людства, Девіантів.
  Режисеркою фільму стала Хлоя Чжао, яка увійшла в історію премії "Оскар" як перша жінка азійського походження, яка отримала нагороду за найкращу режисерську роботу. Окрім Кумейла Нанджіані, у фільмі знімаються Анджеліна Джолі, Джемма Чан, Річард Мадден, Лорен Рідлофф, Баррі Кіоган, Браян Тайрі Генрі, Сальма Гаєк, Лія МакГ'ю, Дон Лі і Кіт Герінґтон. Прем'єра «Вічних» від Marvel Studios в Україні відбудеться 4 листопада 2021 року.
  "У Lexus ми розпочинаємо нову еру, інтуїтивно зрозумілих технологій, продуктивності та дизайну, бачення, гідного досконалих Вічних та їхнього прагнення захистити наше майбутнє, — зазначив Браян Болейн, міжнародний маркетинговий директор Lexus. — Ми неймовірно раді об'єднатися із "Вічними" від Marvel Studios, аби представити нашого супергероя Lexus NX. Нова модель стала першою віхою на нашому шляху до переосмисленого Lexus."
  "Ми у захваті від співпраці із Lexus та можливості показати глядачам одного з наших нових героїв, Кумейла Нанджіані у ролі Кінґо. Творча кампанія Lexus має епічний характер та пропонує те саме поєднання динаміки, видовищності й гумору, яке наші прихильники побачать у фільмі", — повідомила Мінді Хемілтон, старший віцепрезидент відділу Global Partnership Marketing у Marvel Studios.
  "Паркувальне місце" було створено під керівництвом режисерського дуету Ентоні і Джо Руссо. Брати зняли чотири фільми про всесвіт Marvel, зокрема один із найкасовіших фільмів усіх часів «Месники: Завершення». Глядачі, які уважно подивляться "Паркувальне місце", помітять кілька прихованих моментів зі всесвіту Marvel. Для досягнення рівня візуальних ефектів, який глядачі очікують від Marvel, Lexus залучила до співпраці компанію зі створення візуальних ефектів Framestore, яка здобула премію "Оскар".
  "Паркувальне місце" — це ключове відео маркетингової кампанії, що висвітлюватиметься в безлічі ЗМІ та під час медіаівентів, на спеціальних заходах та в офіційних дилерських мережах Lexus. У фільмі з'являться новий Lexus NX і флагманський седан Lexus LS 500.
      2021 lexus eternals banner

  ПРО ФІЛЬМ "ВІЧНІ" ВІД MARVEL STUDIOS

  «Вічні» від Marvel Studios розповідає про групу інопланетних героїв, які захищали Землю з часів появи людства. Коли жахливі створіння, девіанти, які давно вважалися вимерлими, невідомим чином повертаються, вічні змушені возз'єднатися, аби знову захистити людство.
  До акторського складу входять Джемма Чан у ролі Серсі, Річард Мадден у ролі всемогутнього Ікаріса, Кумейл Нанджіані у ролі Кінґо, який володіє космічними силами, Лія МакГ'ю у ролі вічно молодої Спрайт, Браян Тайрі Генрі у ролі розумного винахідника Фастоса, Лорен Рідлофф у ролі надшвидкої Маккарі, Баррі Кіоган у ролі відлюдника-одинака Друїґа, Дон Лі у ролі могутнього Гільгамеша, Кіт Герінґтон у ролі Дейна Вітмена, Сальма Гаєк у ролі мудрої та духовної лідерки Аджак та Анджеліна Джолі у ролі воїтельки Тени.
  Хлоя Чжао стала режисеркою фільму; Кевін Файгі та Нейт Мур — продюсерами; Луї Д’Еспозіто, Вікторія Алонсо і Кевін де ла Ной — виконавчими продюсерами. Сценарій до фільму написали Раян та Каз Фірпо; режисерську версію сценарію — Хлоя Чжао і Хлоя Чжао & Патрік Берлі, Раян Фірпо та Каз Фірпо. «Вічні» від Marvel Studios з’являться на екранах кінотеатрів в Україні 4 листопада 2021 року.
  * Цей матеріал підготовлений за даними сайту https://newsroom.lexus.eu/, носить загальноінформаційний характер та містить відомості про продукцію, не призначену для продажу в Україні. За інформацією про продукцію, що пропонується до продажу, звертайтеся до офіційних дилерів Lexus в Україні.