ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНА СЕРІЯ LEXUS LC З ВІДТІНКОМ STRUCTURAL BLUE

Новий чарівний відтінок, створений Lexus, подібний до природних кольорів, змусить нас зупинитися та дивитися з захопленням, виділить нове купе класу люкс серед решти автомобілів на дорозі.

 • 2018 lexus lc blue natures brilliance

  ВІДТІНОК ПОДІБНИЙ ДО ПРИРОДНИХ КОЛЬОРІВ

  Новий відтінок має назву Structural Blue, і є чимось значно більшим, ніж пересічний пункт у наборі кольорів. Це результат ретельного дослідження компанії Lexus, метою якого була розробка технології, що дозволяє створити покриття з більш глибоким, більш блискучим і, насправді, більш «синім» відтінком, ніж у будь-якого з наявних покриттів.

  Уперше новий відтінок використали для моделі LC, представленій на автомобільній виставці в Женеві в 2016 році, і він умить став сенсацією. Нині цей відтінок надійшов у виробництво, доповнивши «чуттєвий» дизайн купе Lexus додатковими елементами ексклюзивності та якістю ручної обробки.

  Цей дивовижний колір уперше застосовується в новій, особливій версії купе класу люкс – LC Limited Edition. Ці автомобілі, що пропонуються у дуже обмеженій кількості, оберуть експерти, які розуміють і цінують застосування компанією Lexus передових технологій і найвищих стандартів техніки майстрів Такумі.

 • 2018 lexus lc blue achieving impossible

  Дослідження, результатом якого став колір Structural Blue, проводилося протягом 15 років спільними зусиллями Технологічних Центрів компанії в Анн-Арборі (штат Мічиган, США) та Японії, а також компанії VIAVI Solutions Inc, яка є провідним постачальником тонкоплівкових оптичних покриттів і пігментів (розташована в штаті Каліфорнія, США).

  Створення відтінку Structural Blue є досягненням, що демонструє виключно нестандартні технічні рішення. Інженери працювалина на рівні хвильової природи світла для створення кольору, що має особливий ефект і здається більш насиченим синім, ніж будь-який інший синій пігмент.


 

 
  2018 lexus lc blue full width
2018 lexus lc blue inspired by luminance

НАТХНЕННЯ ПРИРОДОЮ І МЕТЕЛИКОМ МОРФО

Дослідження, результатом якого став колір Structural Blue, проводилося протягом 15 років спільними зусиллями Технологічних Центрів компанії в Анн-Арборі (штат Мічиган, США) та Японії, а також компанії VIAVI Solutions Inc, яка є провідним постачальником тонкоплівкових оптичних покриттів і пігментів (розташована в штаті Каліфорнія, США). Відтінок Structural Blue є результатом, для досягнення якого доводилося вирішувати виключно нестандартні технічні проблеми. Інженери працювали на рівні основних принципів світла, щоб створити колір, який має особливий ефект і здається більш насиченим синім, ніж будь-який синій пігмент. Під час напруженого пошуку нового відтінку команда надихалася природою, зокрема метеликом Морфо. Цей метелик, поширений у Північній і Південній Америці, відомий завдяки глибокому, мерехтливому синьому кольору його крилець. Однак насправді крильця метелика безбарвні. Синій колір, який ми бачимо, утворюється завдяки інтерференції світла на мікроскопічній гратчастій структурі крилець.

Саме цього ефекту намагалася досягти компанія Lexus при розробці відтінку Structural Blue. Однак створення кольору такої яскравості й насиченості вимагало безпрецедентних зусиль, спрямованих на отримання багатошарового пігменту нового типу. Спочатку здавалося, що проблема надто серйозна - необхідну якість можна забезпечити лише шляхом використання пігменту, нанесеного 40 окремими шарами. Але команда не здавалася і постійно удосконалювала процес, доки необхідного ефекту не було досягнуто з використанням структури, що складалася лише із семи шарів. Це дозволило забезпечити її практичне застосування при виготовленні автомобілів із високим рівнем ексклюзивності. Даний пігмент використовується для отримання нової фарби, при цьому виробничий процес триває вісім місяців і включає 12 виробничих операцій і 20 перевірок якості. Фарба наноситься на корпус LC шаром товщиною 15 мікрометрів між ґрунтовкою і прозорим покриттям. Наноструктури – інакше кажучи, пластівці надзвичайно малих розмірів у фарбі – створюють ефект райдужності та відчуття постійної зміни кольору залежно від освітлення. Традиційні пігментні фарби відбивають менше 50% падаючого світла у вигляді синього кольору, але при використанні Structural Blue відбиття частини світла, яку сприймають як синій колір, досягає 100%. У цілому, для однієї моделі LC використовується 300 грамів пігменту, що містить 300 більйонів пігментних пластівців. Надзвичайну якість технологічного процесу підтверджує той факт, що протягом робочого дня на заводі Lexus Мотомачі – у серці високих технологій LC – можна виготовити лише два автомобілі з покриттям Structural Blue.

 • 2018 lexus lc blue time intensive craftsmanship

  ЯКІСТЬ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ

  Даний пігмент використовується для отримання нової фарби, при цьому виробничий процес триває вісім місяців і включає 12 виробничих операцій і 20 перевірок якості. Фарба наноситься на корпус LC шаром товщиною 15 мікрометрів між ґрунтовкою і прозорим покриттям. Наноструктури – інакше кажучи, пластівці надзвичайно малих розмірів у фарбі – створюють ефект райдужності і відчуття постійної зміни кольору залежно від освітлення. Традиційні пігментні фарби відбивають менше 50% падаючого світла у вигляді синього кольору, але при використанні Structural Blue відбиття частини світла, яку сприймають як синій колір, досягає 100%. У цілому, для однієї моделі LC використовується 300 грамів пігменту, що містить 300 більйонів пігментних пластівців.

  Надзвичайну якість технологічного процесу підтверджує той факт, що протягом робочого дня на заводі Lexus Мотомачі – у серці високих технологій LC – можна виготовити лише два автомобілі з покриттям Structural Blue.

 • 2018 lexus lc blue experience the lc

  КОМПЛЕКТАЦІЯ LC STRUCTURAL BLUE EDITION

  Досконала якість фарбування поверхні поєднується з відповідними технічними показниками устаткування моделі LC Structural Blue Edition.

  Як версія Lexus LC 500 з двигуном V8, так і версія Lexus із самозарядною гібридною системою LC 500h обладнані 21-дюймовими кованими колесами, що ідеально доповнюють чуттєвий стиль корпусу купе. Ексклюзивність також підкреслюється використанням карбонно-волокнистих накладок.

  Для салону використовується комбінація кольору LC Breezy Blue. Для оздоблення дверей, рульового колеса, приладової панелі та центрального підлокітника використовується світло-синя шкіра, яка контрастує з білою шкіряною оббивкою сидінь, яскраво-помаранчевим оздобленням важеля перемикання передач і оббивкою «алькантара» на дверних панелях. Для оздоблення стелі салону також використовується оббивка «алькантара».

 • 2018 lexus lc blue additional features

  ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ

  Іншими особливостями є клімат-контроль, що підтримує ідеальну температуру салону та забезпечує належну якість повітря, навігаційна система Lexus Premium Navigation, система безпеки Lexus Safety System + і аудіосистема Pioneer з 12-ма динаміками.

  Комплектацію LC Structural Blue Edition можна замовити прямо зараз.

Next steps