Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

КОНЦЕПТ-КАР LEXUS UX

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА КОНЦЕПТУ НА
"ПАРИЖСЬКІЙ АВТОМОБИЛІЬНІЙ ВИСТАВЦІ 2016"

Ми презентували новий концептуальний автомобіль Lexus UX Concept на "Парижській Автомобільній виставці 2016". Розробка автомобілю велася в Європейському Центрі Дизайну Лексус, дизайн автомобілю направлений на міську аудиторію що не уявляє собі життя без соціальних мереж та сучасних технологій.

Концепт UX використовує новаторські технології щоб створити захоплюючий досвід керування, в той час як інтер’єр, в свою чергу, поєднує в собі традиційну майстерність з інноваційними технологіями виробництва. Прес-конференція Lexus відбулася 29 вересня. Ви можете її переглянути за посиланням нижче.

СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН КОНЦЕПТ-КАРА UX ВТІЛЮЄ ПРИГОЛОМШУЮЧІ, ОРІЄНТОВАНІ НА МАЙБУТНЄ ТЕХНОЛОГІЇ, ЯКІ ДАРУЮТЬ ВОДІЄВІ ТА ПАСАЖИРАМ ДИВОВИЖНЕ ТА ЗАХОПЛЮЮЧЕ ВІДЧУТТЯ ПОВНОГО ЗАНУРЕННЯ.

Усі застосовані в цьому автомобілі технології інтерфейсу взаємодії «людина-машина» розроблені таким чином, щоб забезпечити водіям, які не можуть уявити своє життя без постійного доступу до інформаційних мереж, захоплюючі відчуття від тривимірної візуалізації інформації.

На панелі приладів перед водієм розмістилась прозора куля, яка ніби ширяє в просторі на зразок голограми. В цій кулі поєднання представленої в цифровому і аналоговому вигляді інформації створює функціональний, але при цьому оригінальний і зачаровуючий інтерфейс. На центральній консолі за допомогою прозорих гранованих поверхонь створений «кристалічний» об'єм, в якому в голографічному вигляді відображається інформація про роботу системи кондиціонування повітря і інформаційно-розважальної системи. Ця інформація легко зчитується як водієм, так і переднім пасажиром.

Крім того, в концепті Lexus UX представлені найсучасніші і високотехнологічні розробки в галузі бортового електроустаткування. UX оснащений електрохромними бічними стеклами, замість зовнішніх дзеркал на дверях встановлені відеокамери заднього виду, корпуси яких значно компактніше, ніж корпуси традиційних дзеркал. Всі перемикачі - сенсорні, електростатичні. Вони також інтегровані в прозорі грановані поверхні.

Зрештою, дизайнерські рішення, використані при створенні передніх стійок, знайшли своє продовження на передній панелі автомобіля - в новому елементі аудіосистеми, орієнтованому на молоде покоління клієнтів Lexus: з пасажирського боку передньої панелі вбудована зйомна звукова панель, виконана в тій же стилістиці.

НАШИМ ЗАВДАННЯМ БУЛО СТВОРЕННЯ НОВОГО КЛАСУ В СЕГМЕНТІ КОМПАКТНИХ КРОСОВЕРІВ. LEXUS UX ЗДАТНИЙ ЗДИВУВАТИ КЛІЄНТА ТЕХНОЛОГІЯМИ, КОТРІ РАНІШЕ НЕ БУЛИ ЗАСТОСОВАНІ В АВТОМОБІЛЬНІЙ ІНДУСТРІЇ: ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТРИВИМІРНОГО ВІДОБРАЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КОРИСТУВАЧІВ ВІДЧУТТЯМ ПОВНОГО ЗАНУРЕННЯ.

Стефан Расмуссен, дизайнер Європейського дизайн-центру Lexus ED 2

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ