Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ls experience hero

LS

НАРОДЖЕНИЙ БУТИ ПЕРШИМ

Ніщо не зрівняється і близько з седаном LS; це – незрівнянний шедевр інженерного мистецтва, комфорту і розкоші.

ЗУСТРІЧАЙТЕ СЕДАН LS

Результат п'ятирічної творчої праці, принципово новий флагман Lexus п’ятого покоління перетворює розкішний седан у повністю новій вид мистецтва. Наші інженери-конструктори завжди розширювали кордони, але цей останній седан LS розширює ще більше межі технологій з мультиступінчастою гібридною трансмісією Multi Stage Hybrid Lexus Self-Charging Hybrid – революційною технологією, яка змінює уявлення про самозарядний гібрид Lexus. Спроектований з нуля, він демонструє чудову керованість і захоплюючу динаміку, при цьому без жодних компромісів у питаннях комфорту і розкоші.

2018 lexus ls key features
 • Майстерність Такумі в інтер'єрі

  Створені вручну з використанням техніки орігамі внутрішні панелі дверей, вставки з дерева Шимамоку і декоративні деталі, виконані в стилі мистецтва обробки кришталю Едо Кіріко доповнюють виготовлені майстрами Такумі шкіряні сидіння в салоні седану LS, в якому можна розмовляти навіть пошепки.

 • Вітання в традиціях «Омотенаші»

  Керуючись принципами філософії японської гостинності, щойно ви торкаєтесь ручки дверей новий LS трохи піднімається, щоб привітати вас і полегшити посадку в автомобіль, а також автоматично розсовує валики бічної підтримки переднього сидіння, щоб зробити посадку більш зручною та комфортною.

 • Система безпеки Lexus Safety System+ A

  Безперечно, новий седан LS 2018 року також обладнано системою безпеки наступного покоління Lexus Safety System+ A (не доступна для українського ринку). Відтепер до сучасних технологій цієї системи додалася перша в світі система розпізнавання пішоходів на дорозі з активним керуванням.

 • Регулювання сидінь у 28 напрямках і масаж шиацу

  Щоб постійно підтримувати вас у бадьорому стані, передні сидіння із регулюванням у 28-ми напрямках можуть виконувати точковий масаж шиацу, в той час як пасажири на задніх сидіннях можуть насолоджуватися сидіннями підвищеного комфорту «Оттоман» з сімома програмами масажу шиацу і додатковими обігрівачами.

 • Бензиновий або гібридний силовий агрегат

  Завдяки вибору або мультиступінчастої гібридної силової установки, або бензинового двигуна V6 об’ємом 3,5 літра з подвійним турбонаддуванням, седан LS продовжує встановлювати нові орієнтири по потужності, плавності ходу, тиші та економії пального.

ВІДЧУЙТЕ LS

Приваблива, динамічна зовнішність LS може зрівнятися хіба що з його неперевершеними характеристиками, орієнтованими на водія. Завдяки новим та покращеним системам та обладнанню, цей розкішний флагманський седан пропонує надзвичайну керованість у комбінації з неперевершеним комфортом та витонченістю.

ВІДЧУЙТЕ LS

Комплектація Вашого автомобіля може відрізнятися від тієї, що показана вище.