Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

bg hero

LC

LEXUS

LEXUS LC 500 ТА LC 500h

ПРОДАЖІ В ЄВРОПІ СТАРТУЮТЬ У СЕРПНІ 2017 РОКУ

Розробляючи цей автомобіль, компанія Lexus намагалася зберегти основні риси концепту LF-LC. Тому флагманське купе повною мірою втілює динамічний дизайн, характерний для всіх авто Lexus.

Технологічне оснащення нового автомобіля є важливим елементом, адже новий LC — перша модель, сконструйована на преміум-платформі Lexus Global Architecture. Завдяки їй автомобіль має низький центр ваги та її оптимальний розподіл. Це сприяє чудовій керованості та стабільності — якостям, яких очікують від престижного купе водії та пасажири.

Передові технології трансмісії Lexus забезпечують ефективну роботу як повногібридної, так і 8-циліндрової моделей LC. Lexus LC 500h дуже економічний автомобіль — він споживає 6,4 л пального на 100 км, у той час як викиди CO2 становлять 145 г/км. Щодо LC 500, який оснащено 5-літровим 8-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 477 к.с. (351 кВ), відповідні показники становлять: 11,5 л на 100 км, емісія СО2 — 263 г/км.

На Женевському автосалоні компанія Lexus оголосила про запуск лімітованих версій Launch Edition нового LC. Так компанія відзначить старт продажів купе преміум-класу в Європі.

Лімітовані моделі Launch Edition повногібридного LC 500h і 8-циліндрового LC 500 вирізнятимуться білим кольором кузова (відтінок F-White) із контрастним блакитним салоном (відтінок Breezy Blue). Також вони оснащатимуться 21-дюймовими легкосплавними дисками, які стандартно будуть доступні винятково для моделей LC Sport і Sport+.

СКОНСТРУЙОВАНО ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ

ОБИДВІ МОДЕЛІ LC 500 ТА LC 500h Є НАСЛІДКОМ ТІСНОЇ СПІВПРАЦІ МІЖ КОЛЕКТИВАМИ ДИЗАЙНЕРІВ ТА ІНЖЕНЕРІВ LEXUS, ЯКІ РАЗОМ СТВОРИЛИ ФЛАГМАНСЬКЕ КУПЕ ПРЕМІУМ-КЛАСУ, ЩО СПРОМОЖНЕ ЗАЯВИТИ ПРО ПОЧАТОК НОВОЇ ЕРИ В ІСТОРІЇ БРЕНДУ.

ДИНАМІЧНА ЇЗДА

ДО КЛЮЧОВИХ ВІДМІННОСТЕЙ МОДЕЛІ LC НАЛЕЖАТЬ ЦІЛКОВИТО НОВА ЗАДНЬОПРИВОДНА КОМПОНОВКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ТОЧНІСТЬ ПРОЕКТУВАННЯ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЧУДОВУ КЕРОВАНІСТЬ — ЗА КЕРМОМ ЦИХ АВТОМОБІЛІВ ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЄТЕ УНІКАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

ПРОМОВИСТИЙ ДИЗАЙН

МОДЕЛЬ LC СТАЛА БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИМ ДОСЯГНЕННЯМ — ДЖЕРЕЛОМ НАТХНЕННЯ ПІД ЧАС ЇЇ СТВОРЕННЯ СЛУГУВАВ ВІДЗНАЧЕНИЙ НАГОРОДАМИ КОНЦЕПТ-КАР LF-LC, ВПЕРШЕ ПРЕЗЕНТОВАНИЙ У 2012 РОЦІ. ІНЖЕНЕРИ І ДИЗАЙНЕРИ LEXUS НЕВТОМНО ПРАЦЮВАЛИ НАД ПОДОЛАННЯМ ТРАДИЦІЙНИХ ДЛЯ ГАЛУЗІ УМОВНОСТЕЙ ТА ОБМЕЖЕНЬ, ЩОБ ПЕРЕТВОРИТИ LC ІЗ НЕЙМОВІРНОГО КОНЦЕПТА НА ЗАХОПЛЮЮЧУ РЕАЛЬНІСТЬ.

МИСТЕЦТВО ТАКУМІ

МОДЕЛЬ LC, ЯК РАНІШЕ І НАШ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИЙ СУПЕРКАР LFA, СТВОРЮЮТЬ МАЙСТРИ-ТАКУМІ. ЇХ ДОСВІД РОБОТИ ПЕРЕВИЩУЄ 20 РОКІВ І ВОНИ В ЗМОЗІ ВИЯВИТИ НАЙДРІБНІШІ НЕДОЛІКИ.

ХАРАКТЕРИСТИКИ LC

LC 500h

Відкрийте для себе переваги першої у світі багатоступеневої гібридної трансмісії разом із
LC 500h – новим стандартом у світі гібридних технологій. Потужність, швидкість реакції та економічність – і ніяких компромісів.

Бензиновий двигун V6 3,5 л
Перша у світі 10-швидкісна багатоступенева гібридна трансмісія
Потужний електромотор та літій-іонна батарея
Час розгону від 0 до 100 км/год - 5,0 секунд

LC 500

Відкрийте для себе виняткову потужність, керованість і контроль, які пропонує LC 500 – флагманська версія розкішного купе, створеного з прицілом на нову епоху. Динаміка, яку можна побачити, почути і відчути.

Двигун V8 5,0 л
Світова новинка – 10-ступенева автоматична трансмісія Direct Shift
477 к.с. та 540 Нм при 4 800 об./хв.
Час розгону від 0 до 100 км/год - 4,7 секунд

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ