Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

IS 200t

СМІЛИВИЙ ДИЗАЙН ТА РОЗУМНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПОЄДНУЮТЬСЯ У СПОРТИВНОМУ СЕДАНІ ПРЕМІУМ-КЛАСУ


Розгін від 0 до 100 км/год, с 7,0
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл), г/км 162
Максимальна потужність (к.с. при об./хв.) 245/5800
Споживання пального, змішаний цикл, л/100 км 8,2
Макс. швидкість, км/год 230

ЕТАЛОН РОЗКОШІ

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ДОСВІД КЕРУВАННЯ ЗАВДЯКИ НОВИМ МОЖЛИВОСТЯМ

Автомобіль, оснащений 2-літровим бензиновим двигуном з турбонаддувом, має сучасний ергономічний дизайн салону, а також, в залежності від комплектації, великий навігаційний екран та потрійні світлодіодні фари. Так, IS 200t - це автомобіль, що завжди знаходиться у центрі уваги. Але ми знаємо, що справжня краса - це більше, ніж зовнішність.

Саме тому наші конструктори та інженери витратили багато часу, працюючи зі спеціальним обладнанням у Японії над вдосконаленням аеродинамічних властивостей нового IS 200t. В той же час Йошіакі Іто, провідний водій-випробувач Lexus, вдосконалив налаштування автомобіля, завдяки чому світ побачив один з найвишуканіших седанів за всю історію автомобілебудування.

ОСОБЛИВОСТІ ІS 200t

ПОЗНАЙОМТЕСЯ ПОБЛИЖЧЕ З IS 200t

За кермом IS 200t: особливості моделі

ЗА КЕРМОМ IS 200t: ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ

Ми незмінно уважні до найдрібніших деталей, тому серед останніх удосконалень - зниження глибини посадки водія на 20 мм та зміна кута нахилу керма на 3°, завдяки чому керувати IS стало ще зручніше та приємніше. Жорстка конструкція шасі забезпечує високу точність керування, у той час як оновлена багатоважільна задня підвіска гарантує впевнене зчеплення з дорожнім покриттям та поліпшену керованість. IS швидко реагує на дії водія, а завдяки інноваційним підходам до покращення аеродинаміки він також надзвичайно тихий під час руху.

У салоні IS 200t: особливості моделі

У САЛОНІ IS 200t: ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ

Увесь процес виробництва IS контролюється нашими досвідченими майстрами Такумі. Відпочиваючи у розкішних шкіряних сидіннях автомобіля, ви зможете насолоджуватися такими вишуканими деталями салону, як різноманітні вставки та накладки з металу і деревини, а також красивим аналоговим годинником. Щоб збільшити простір для ніг пасажирів та забезпечити плавність ходи автомобіля, колісну базу IS було збільшено на 70 мм. Для зручного перевезення громіздких предметів задні сидіння складаються у пропорції 60:40.

Безпека IS 200t: особливості моделі

БЕЗПЕКА IS 200t: ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ

Замовивши IS 200t із нашою прогресивною системою безпеки Lexus Safety System+, ви отримаєте у комплекті систему передаварійної безпеки PCS, систему адаптивного круїз-контролю ACC, систему допомоги утримання в смузі під час руху LKA та систему автоматичного вмикання-вимикання дальнього світла AHB.

18-дюймові легкосплавні диски

18-ДЮЙМОВІ ЛЕГКОСПЛАВНІ КОЛІСНІ ДИСКИ

Захоплення дизайнерів спортивними автомобілями знайшло відображення у багатоспицевих колісних дисках. Доповнює образ вражаюче металізоване покриття.

Адаптивний круїз-контроль

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

Ще більш комфортне керування гарантує адаптивний круіз-контроль, який підтримує задану відстань між IS 200t та транспортним засобом, що рухається попереду, навіть при зміні швидкостей.

Система моніторингу "сліпих" зон

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "СЛІПИХ" ЗОН

Радарні пристрої виявляють транспортні засоби, які не помітні у бічному дзеркалі заднього виду. При спробі змінити смугу руху система попереджає водія про наявність таких об'єктів.

Вісім подушок безпеки

ВІСІМ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

Високий ступінь безпеки пасажирів IS 200t забезпечують вісім подушок безпеки. Двоступеневі передні подушки безпеки захищають водія та переднього пасажира, тоді як шторки безпеки розкриваються суцільним щитом уздовж обох сторін салону.

Система допомоги утримання в смузі під час руху LKA/ Система автоматичного вмикання-вимикання дальнього світла AHB.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ УТРИМАННЯ В СМУЗІ ПІД ЧАС РУХУ LKA / СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ВМИКАННЯ-ВИМИКАННЯ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА (AHB)

Камера, встановлена на лобовому склі за дзеркалом заднього виду, дозволяє IS 200t відслідковувати дорожню розмітку та попереджати водія про відхилення від обраної смуги руху.

У темну пору доби дальнє світло фар IS 200t автоматично перемикається на ближнє при виявленні транспортного засобу попереду.

Активний капот (система підняття капота Pop-up Hood)

АКТИВНИЙ КАПОТ (система підняття капота Pop-up Hood)

Система Pop-up hood піднімає капот у разі зіткнення з пішоходом для зменшення ризику його серйозного травмування, створюючи додатковий простір між капотом та жорсткими компонентами двигуна або кузова.

Система передаварійної безпеки PCS / Система виявлення пішоходів

СИСТЕМА ПЕРЕДАВАРІЙНОЇ БЕЗПЕКИ PCS / СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ПІШОХОДІВ

Радар міліметрового діапазону та бортовий комп'ютер сканують дорожній простір і визначають можливу небезпеку, повідомляючи про це водієві за допомогою візуального та звукового сигналів. При цьому тиск у гальмівній системі зростає. Якщо програма встановлює неминучість зіткнення, вона самостійно активує гальма. Одночасно з цим затягуються паси безпеки.
Автоматичні гальма IS 200t спрацьовують у діапазоні швидкості 30-80 км/г при наближенні до пішохода.

Система сповіщення про наближення автомобілів під час руху заднім ходом RCTA

CИСТЕМА СПОВІЩЕННЯ ПРО НАБЛИЖЕННЯ АВТОМОБІЛІВ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ RCTA

Під час руху заднім ходом система моніторингу "сліпих" зон повідомлятиме водія про будь-яке наближення транспортних засобів. Система попередження про об'єкти, що рухаються в поперечному напрямку позаду авто, виводить відповідне візуальне зображення на бічні дзеркала заднього виду та сповіщає звуковим сигналом.

Система розпізнавання дорожніх знаків RSA

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ RSA

Система розпізнавання дорожніх знаків RSA за допомогою камери, яка кріпиться між дзеркалом заднього виду і лобовим склом, сканує і розпізнає дорожній знак, а потім передає інформацію на дисплей, що знаходиться на панелі приладів.

Дисплей з високою роздільною здатністю

ДИСПЛЕЙ ІЗ ВИСОКОЮ РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ

Ідеально розташований для комфортного керування, великий мультимедійний дисплей з високою роздільною здатністю дозволяє одночасно переглядати інформацію щодо навігації на дорозі та, наприклад, дані клімат-контролю.

Дерев'яні вставки з лазерним гравіюванням

ДЕРЕВ'ЯНІ ВСТАВКИ З ЛАЗЕРНИМ ГРАВІРУВАННЯМ

Дерев'яні вставки виготовляються виключно висококваліфікованими працівниками фортепіанного підрозділу компанії Yamaha та гравіруються за інноваційною лазерною технологією, яка проявляє шар алюмінію розташований під деревом, що надає вставкам надзвичайно вишуканого вигляду.

Удосконалені аеродинамічні властивості

УДОСКОНАЛЕНІ АЕРОДИНАМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Технологія, запозичена у Формули-1, забезпечує покращену керованість автомобіля та його стійкість під час руху, а також більш ефективне використання пального та зниження аеродинамічних шумів. Завдяки іноваційному, майже пласкому днищу кузова та невеликим спойлерам-плавцям на передніх дверцятах, що спрямовують повітряні потоки, забезпечується стійкість руху IS 200t, який впевнено мчить дорогою, розтинаючи повітря.

Світлодіодні фари

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Унікальні та вишукані L-подібні фари полегшують керvування у темну пору доби.

Світлодіодні задні ліхтарі

СВІТЛОДІОДНІ ЗАДНІ ЛІХТАРІ

Світло від потрійних світлодіодних задніх ліхтарів нагадує сяво кристалів, демонструючи красу та забезпечуючи чудову видимість автомобіля для водіїв, що рухаються позаду.

Високотехнологічна підвіска

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНА ПІДВІСКА

Насолоджуйтесь продуманою стійкістю під час швидкісних поворотів,, а також на нерівному дорожньому покритті. Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски AVS ретельно контролює усі 4 колеса, забезпечуючи максимальний комфорт.

СПІВПАДІНЬ НЕ ЗНАЙДЕНО

Нема особливостей моделі, що відповідають вашому пошуковому запиту. Будь ласка, розширте його та спробуйте ще раз!

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

МИ ЗБЕРЕГЛИ АТЛЕТИЧНУ ВИТОНЧЕНІСТЬ ТА ЧІТКІСТЬ ЛІНІЙ КУЗОВА, ПРИ ЦЬОМУ НАДАВШИ IS 200t БІЛЬШЕ СОЛІДНОСТІ

Джунічі Фуруяма (Junichi Furuyama), головний інженер IS

IS 200t F SPORT

is 200t fsport

СТВОРЕНИЙ ВИКЛИКАТИ ЗАХОПЛЕННЯ

Отримайте неперевершений досвід керування авто, який став доступним завдяки адаптивній системі регулювання жорсткості підвіски AVS та кермовому управлінню, налаштованому для треку. Новий IS 200t F SPORT зухвалий і сміливий, як ніколи раніше, з його екстрачорною декоративною радіаторною решіткою та 18-дюймовими легкосплавними дисками. Екстер'єр доповнюється не менш досконалим інтер'єром. Спортивні шкіряні сидіння кольору темної троянди, обтягнуте перфорованою шкірою кермо, перфоровані спортивні алюмінієві накладки на педалі – все це відоброажає багату спортивну спадщину дизайну цього автомобіля.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ