Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

GX 460

СТВОРЕНИЙ, ЩОБ ДОЛАТИ ПЕРЕСІЧЕНУ МІСЦЕВІСТЬ ТА ЗАТИШНО ЇЗДИТИ НА ВИСОКИХ ШВИДКОСТЯХ. ВІН ЗАБЕЗПЕЧИТЬ НЕАБИЯКИЙ КОМФОРТ ДЛЯ ВОДІЯ ТА ЧОТИРЬОХ АБО ШЕСТИ ПАСАЖИРІВ.


Розгін від 0 до 100 км/год, с 8,3
Вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах (змішаний цикл), г/км 303,4
Максимальна потужність (к.с. при об./хв.) 296/5500
Споживання пального, змішаний цикл, л/100 км 12,8
Макс. швидкість, км/год 175

СТВОРЮЄМО НАДЗВИЧАЙНЕ

НОВИЙ GX 460 СТВОРЕНО, ЩОБ ДОЛАТИ НАЙВАЖЧІ ДІЛЯНКИ НА ПЕРЕСІЧЕНІЙ МІСЦЕВОСТІ ТА ЗАТИШНО ЇЗДИТИ НА ВИСОКИХ ШВИДКОСТЯХ. ДЛЯ ВОДІЯ ТА ЧОТИРЬОХ АБО ШЕСТИ ПАСАЖИРІВ ВІН ЗАБЕЗПЕЧИТЬ НАДЗВИЧАЙНИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ, ПРИТАМАННИЙ АВТОМОБІЛЯМ LEXUS.

Завдяки своїй сміливій веретеноподібній радіаторній решітці та футуристичному вигляду світлодіодних фар новий позашляховик GX 460 одразу справляє переконливе враження. У салоні ви одразу помітите декоративні панелі з червоного дерева та аудіосистему Mark Levinson® з 17 гучномовцями. У цьому автомобілі неабиякі здатності до їзди пересіченою місцевістю поєднано з неперевершеною комфортабельністю седана Lexus під час їзди асфальтовими шляхами. GX 460 вкомплектовано надзвичайно плавним у роботі восьмициліндровим V-подібним бензиновим двигуном, що подарує вам свободу подорожувати будь-де.

Завдяки своїй рамній конструкції новий GX 460 однаково зручно почувається у місті та на гірській дорозі. На відміну від кросоверів та позашляховиків з несучим кузовом, надзвичайно міцна нижня рама GX 460 вправно дає відсіч усім навантаженням, які трапляються під час їзди по пересіченій місцевості.

Крім того, система підвищення стабільності руху та позашляхових можливостей (KDSS) контролює адаптивну систему регулювання жорсткості підвіски (AVS), щоб ви змогли без зайвих зусиль долати найскладніші ділянки на бездоріжжі. Під час їзди пересіченою місцевістю ви отримаєте задоволення від використання система адаптації руху під певне покриття (Multi-Terrain Select), яка оптимізує алгоритм роботи акселератора та гальма у режимах «Бруд та пісок», «Кам’яниста місцевість», «Зледеніла поверхня» або «Камені». Для того, щоб довести позашляхові можливості цього автомобіля до бездоганності, ми випробовували дослідні зразки моделі GX у найсуворіших місцевостях нашої планети, аж поки не довели на ділі, що ми не спиняємося доти, доки не створюємо надзвичайне.

ОСОБЛИВОСТІ GX 460

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ТЕ, ЩО ПРОПОНУЄ ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬ

У салоні GX 460 - Особливості

ОСОБЛИВОСТІ

У салоні нового GX 460 ви зможете по-справжньому розслабитися у кріслах з вишуканою шкіряною оббивкою. Всі елементи інтер’єру спроектовані таким чином, щоб передбачати всі ваші потреби. На всіх сидіннях передбачено додаткову бічну підтримку, яка так необхідна під час їзди пересіченою місцевістю. На другому ряді сидінь пасажири зможуть скористатися висувним підлокітником.

Крім того, другий ряд сидінь можна зсувати вперед або назад на відстань до 135 мм, щоб збільшити місце для ніг пасажирів, або навпаки додати простору у багажному відділенні. У семимісних модифікаціях передбачено можливість зручного доступу до третього ряду сидінь. У комплектаціях Executive і Premium сидіння мають оббивку з перфорованої комбінованої шкіри, а у виконанні Luxury вони оббиті надзвичайно м’якою перфорованою семіаніліновою комбінованою шкірою. Сидіння водія та переднього пасажира вентилюються та підігріваються. У комплектації Luxury підігріваються також бічні сидіння другого ряду.

Новий GX 460 вкомплектовано надзвичайно потужною системою мікроклімату у салоні. Оскільки за комфортабельністю та затишком у салоні цей автомобіль належить до найкращих преставників свого класу, не зайвим буде й скористатися аудіосистемою Mark Levinson® (у комплектації Premium та Luxury). Це одна з найдосконаліших систем просторового звуковідтворення сучасності: 7.1-канальну систему вкомплектовано 17 гучномовцями, форма та місце розташування яких ретельно вивірені. У той час, як ви впевнено просуватиметеся вперед за допомогою навігаційної системи з екраном з діагоналлю 20,3 см, ваші гості зможуть насолоджуватися опціональною розважальною системою, що має два дисплеї з діагоналлю 17,8 см, які монтуються у тильній частині підголівників на передніх кріслах.

Безпека GX 460 - Особливості

ОСОБЛИВОСТІ

Керувати автомобілем GX 460 буде напрочуд легко завдяки сучасним гальмівним та протибуксувальним системам. Незалежно від типу поверхні електронна система розподілу гальмівних сил регулює гальмівне зусилля на кожному окремому колесі, а підсилювач аварійного гальмування збільшує гальмівну силу за потреби. Крім того, протибуксувальна система попереджає буксування коліс, а система курсової стійкості вступає в дію в потенційно аварійних ситуаціях.

Система моніторінгу «сліпих» зон попереджатиме вас про автомобілі, що знаходяться у сусідніх смугах і яких не видно у бічні дзеркала. А на випадок ДТП водія та пасажирів у салоні захистять міцний силовий каркас кабіни та десять подушок безпеки.

За кермом GX 460 - Особливості

ОСОБЛИВОСТІ

GX 460 — один з найбільш пристосованих для їзди пересіченою місцевістю повноприводних автомобілів з побудованих донині. В його основі лежить постійна система повного приводу, що забезпечує максимальне зчеплення на слизьких типах поверхні, таких як сніг, багно та лід. На додачу до неї застосовано сучасні системи їзди по бездоріжжю, зокрема систему адаптації руху під певне покриття (Multi-Terrain Select).

Для того, щоб забезпечити неабияку маневреність у складних дорожніх умовах, система Multi-Terrain Select автоматично змінює налаштування роботи педалі газу та гальма у режимах «Бруд та пісок», «Кам’яниста місцевість», «Зледеніла поверхня» та «Камені». Система сприяння рушанню на підйомі (НАС) та система допомоги при спусканні з гори (DАС) допоможуть вам долати стрімкі підйоми та спуски. Водночас адаптивна антиблокувальна гальмівна система (ABS), що передбачена в комплектації Luxury, визначає різні типи поверхні, такі як сніг або гравій, та змінює алгоритм роботи гальмівної системи. І, нарешті, найвідчайдушніші мандрівники зможуть скористатися системою допомоги при русі по бездоріжжю (Crawl Control), коли на особливо малих швидкостях треба лише кермувати автомобілем і не тиснути на педалі.

Проте, маючи чудові здібності для їзди пересіченою місцевістю, новий GX 460 не схибить і під час руху асфальтовими шляхами. Навіть більше: завдяки своїм сучасним електронним системам контролю за зчепленням, технологічній підвісці та постійному повному приводу цей автомобіль демонструє надзвичайну керованість, неабияку динаміку та чудову комфортабельність у салоні.

Семи- або п’ятимісне компонування

СЕМИ- АБО П’ЯТИМІСНЕ КОМПОНУВАННЯ

Семимісний GX 460 запропонує неабиякий комфорт вам та шістьом вашим гостям. Другий ряд сидінь, що має складаний підлокітник, можна пересувати вперед або назад на відстань до 135 мм, щоб збільшити вільне місце позаду нього або або простір для ніг попереду. Третій ряд сидінь було ретельно спроектовано: вони мають зручну оббивки та дозволяють розмістити двох дорослих пасажирів. Як і слід очікувати, всі сім сидінь вкомплектовано підголівниками.

Для покупців, яким не потрібен третій ряд сидінь, запропоновано п’ятимісний салон. У такому виконанні багажне відділення має більший об’єм.

Системи KDSS та AVS

СИСТЕМИ KDSS ТА AVS

На дорогах з твердим покриттям GX 460 запропонує вам комфорт, притаманний седанам Lexus. Цього вдалося досягти в першу чергу завдяки рамній конструкції кузова, незалежній передній підвісці з подвоєними поперечними важелями, залежній багатоважельній задній підвісці, а також спеціально створеній системі підвищення стабільності руху та позашляхових можливостей (KDSS). У цій сучасній системі використано гідроприводи для керування передніми та задніми стабілізаторами поперечної стійкості, щоб зменшувати крени кузова під час вписування в повороти.

Крім того, адаптивна система регулювання жорсткості підвіски (AVS) дозволить вам точно налаштовувати параметри їзди: «Звичайний» для повсякденної їзди, «Комфортний» для розслабленої їзди на далекі відстані та «Спортивний» — для динамічної їзди.

Система моніторингу «сліпих» зон

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

У комплектації Luxury у задньому бампері розташовані мініатюрні радари, які виявляють у сусідніх смугах транспортні засоби, які не видно через бічні дзеркала зворотного огляду. Якщо водій увімкнув сигнал повороту і в цей час у «сліпу» зону потрапив автомобіль, у бічному дзеркалі з цього боку з’явиться візуальний сигнал.

Multi-terrain Select / Crawl Control

MULTI-TERRAIN SELECT / CRAWL CONTROL

Позашляховик GX 460 вкомплектовано одними з найкращих у світі системами гальмування та контролю зчеплення. Коли ви вирішите з’їхати з протореного шляху, задійте режим їзди на малих швидкостях, щоб ще більше контролювати крутний момент та швидкість руху. Тепер, щоб дати відсіч усім викликам пересіченої місцевості, система адаптації руху під певне покриття (Multi-Terrain Select), яку передбачено в комплектації Luxury, автоматично регулюватиме роботу гальмівної системи та акселератора відповідно до обраного вами режиму: «Бруд та пісок», «Кам’яниста місцевість», «Зледеніла поверхня» та «Камені».

Адаптивна антиблокувальна гальмівна система (Multi-Terrain ABS), яку передбачено в комплектації Luxury, здатна визначати слизькі типи поверхні, такі як сніг або гравій, та автоматично змінювати відповідним чином алгоритм роботи антиблокувальної гальмівної системи. Найвідчайдушніші мандрівники у комплектації Luxury зможуть скористатися системою допомоги при русі по бездоріжжю (Crawl Control), яка дозволяє обрати комфортну швидкість їзди та зосередитися лише на кермуванні, — тиснути на педалі буде не потрібно.

Коли вам знадобиться рушити вгору на схилі, система сприяння рушанню на підйомі (НАС) втримає автомобіль та не дасть йому скотитися вниз. А коли ви їхатимете вниз по схилу, система допомоги при спусканні з гори (DАС) автоматично керуватиме гальмівними механізмами на всіх чотирьох колесах, завдяки чому ви зможете безпечно з’їхати вниз навіть по слизькому схилу.

Чотири мініатюрні відеокамери

ЧОТИРИ МІНІАТЮРНІ ВІДЕОКАМЕРИ

У комплектації Luxury передбачено чотири відеокамери, які розташовані в стратегічно важливих місцях: у решітці радіатора попереду, у кожному бічному дзеркалі зворотного огляду та на задніх дверцятах. За допомогою них на кольоровий екран у салоні можна вивести до шести різних картинок огляду навколо, що допоможе вам маневрувати як у місті, так і на бездоріжжі.

Майстерність фахівців Lexus

МАЙСТЕРНІСТЬ ФАХІВЦІВ LEXUS

Новий GX 460 виготовляють на нашому автомобільному заводі у японському місті Тахара, який має численні нагороди. На прикладі цієї моделі продемонстровано талановитість наших найкращих майстрів світового рівня. Щойно ви торкнетеся поверхні полірованих декоративних вставок з червоного дерева або покладете руки на оздобнене чудовою комбінованою шкірою кермо, ви одразу відчуєте неабияку якість виконання. Кришки відділень для речей тихо ковзають вбік, щоб відкритися, неначе традиційні японські розсувні двері.

Кузов автомобіля полірують вручну після нанесення кожного шару емалі (це тривалий процес, який зазвичай застосовують для автомобілів, що виготовляють на спеціальне замовлення), а потім перевіряють візуально, а також за допомогою спеціальних електронних пристроїв.

Постійний повний привод

ПОСТІЙНИЙ ПОВНИЙ ПРИВОД

У постійному приводі нового GX 460 застосовано передній та задній диференціали, два карданних вали та диференціал підвищенного тертя TORSEN®. Завдяки такій розв’язці цей автомобіль здатен долати справжнє бездоріжжя. Щоб забезпечити максимальне зчеплення з дорогою, диференціал, що реагує на зміни тяги, розподіляє крутний момент між всіма колесами в залежності від їхнього зчеплення з дорогою.

Світлодіодні фари

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

У фарах ближнього світла нового GX 460 використано світлодіодні лампи, які забезпечують чудове освітлення. Характерні L-подібні світлодіодні денні ходові вогні дозволять всім учасникам дорожнього руху добре бачити ваш GX 460 за будь-яких умов. Світлодіоди ощадливо споживають електроенергію та мають тривалий термін експлуатації.

Акустична система Mark Levinson

АКУСТИЧНА СИСТЕМА MARK LEVINSON

У комплектації Premium та Luxury для нового GX 460 передбачено 7.1-канальну систему просторового звуковідтворення всесвітньо відомої фірми Mark Levinson, що забезпечує враження від прослуховування улюблених звукозаписів та перегляду фільмів на сенсорному екрані з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів) по центру передньої панелі не згірш, як у домашньому кінотеатрі. Систему вкомплектовано 17 гучномовцями, форма та розташування яких у салоні ретельно вивірені.

Mark Levinson («Марк Левінсон») — один з найпопулярніших виробників акустичної апаратури класу Hi-Fi у світі. Від моменту свого заснування 1972 року і донині ця фірма набула виняткової репутації у виробництві акустичних систем, що здатні відтворювати найтонші відтінки звукозаписів, не додаючи і не відбираючи нічого у оригінального виконання. Сам Марк Левінсон сконструював мікшерний пульт, що був використаний 1969 року на музичному фестивалі у Вудстоці, і з того часу саме його вважають засновником індустрії з виробництва акустичної апаратури найвищого класу.

Незважаючи на запити від різних виробників автомобілів класу «люкс», ми залишаємося єдиним автовиробником, що встановлює високласну апаратуру Mark Levinson на свої автомобілі. Інженери-конструктори Lexus використовують найостанніші здобутки науки для забезпечення тиші та затишку у салоні під час їзди, завдяки чому з’являється ідеальна акустична можливість відтворювати звукозаписи в автомобілі не згірш, як у концертному залі.

Огляд навколо автомобіля та демонстрація кута повороту передніх коліс

ОГЛЯД НАВКОЛО АВТОМОБІЛЯ ТА ДЕМОНСТРАЦІЯ КУТА ПОВОРОТУ ПЕРЕДНІХ КОЛІС

У комплектації Luxury передбачено кілька мініатюрних відеокамер, які об’єднано у систему Multi-Terrain Monitor, що дозволяє оглядати місцевість навколо автомобіля майже на 360°. Встановлені попереду, позаду та у бічних дзеркалах зворотного огляду камери передають до шести різних ракурсів на сенсорний екран на передній панелі. Ці картинки забезпечують унікальну можливість завчасно помічати великі камені та коріння на дорозі, або бачити те, що коїться за капотом цього великогабаритного позашляховика.

Крім того, GX 460 дозволить вам бачити кут повороту передніх коліс на багаторежимному екрані, розташованому у центрі комбінації приладів. У такому режимі водій зможе впевнено оминати перешкоди та мати краще уявлення про те, що відбувається з колесами під час їзди по бездоріжжю.

10 подушок безпеки

10 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

GX 460 може бути вкомплектовано десятьма подушками безпеки, що захищають водія та пасажирів. На додачу до двоступеневих фронтальних подушок безпеки біля водія та переднього пасажира приховано бічні подушки безпеки та подушки на рівні колін. У семимісних модифікаціях для бічних сидіннях другого ряду передбачено бічні подушки безпеки. Цілковиту безпеку доповнюють бічні щитові подушки.

Щитові подушки розкриваються на всю довжину салону, щоб захистити водія та пасажирів на всіх рядах сидінь. Вони надуваються протягом кількох мілісекунд від моменту бічного зіткнення або у малоймовірному випадку перекидання автомобіля.

Розважальна система для задніх пасажирів

РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ЗАДНІХ ПАСАЖИРІВ

Для GX 460 ви зможете додатково замовити розважальну систему для задніх пасажирів. Вона зокрема складається з двох кольорових екранів з діагоналлю 17,8 см (7 дюймів), які встановлюються на тильній частині підголівників на передніх сидіннях. На кожному екрані можна переглядати окремий фільм або грати у відеогру. Звуковідтворення відбувається через навушники або через гучномовці автомобільної аудіосистеми.

Навігаційна система

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА

Посередині передньої панелі максимально зручно для водія та переднього пасажира розташований кольоровий екран, за допомогою якою можна керувати навігаційною системою. Навігаційні карти зберігаються на картці формату MicroSD. Сенсорний екран з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів) дозволяє отримати доступ до різних бортових систем автомобіля.

Окрім того, ви зможете перенести адресну книгу зі свого смартфона в автомобіль, щоб переглядати контакти на екрані.

Для того, щоб вам було легше прокладати маршрут на пересіченій місцевості, ви зможете ввімкнути режим компаса на сенсорному екрані.

Система, що попереджує розкачування житлового автопричепа

СИСТЕМА, ЩО ПОПЕРЕДЖУЄ РОЗКАЧУВАННЯ ЖИТЛОВОГО АВТОПРИЧЕПА

Новий GX 460 вкомплектовано системою, що попереджує неконтрольоване розкачування житлового автопричепа, яке іноді виникає внаслідок дії бічного вітру, нерівностей на дорозі або нестійкого керування автомобілем. Щойно система реєструє розкачування, вона скидає швидкість і регулює рискання, щоб погасити небажані рухи, та запалює стоп-сигнали, щоб попередити автомобілі, що рухаються позаду.

Восьмициліндровий V-подібний двигун

ВОСЬМИЦИЛІНДРОВИЙ V-ПОДІБНИЙ ДВИГУН

GX 460 вкомплектовано надзвичайно еластичним 4,6-літровим восьмициліндровим V-подібним бензиновим двигуном. Він забезпечить вам плавне зростання потужності у місті (його колінчастий вал відполіровано вручну, щоб зменшити вібрації) та неабикий крутний момент, якщо ви вірішите долати складні ділянки на пересіченій місцевості або транспортувати житловий автопричеп. Щоб забезпечити найкращі в класі показники тихої роботи та зменшити вібрації система зміни фаз газорозподілу (Dual VVT-i) регулює час відкривання та закривання впускних та випускних клапанів, щоб збільшити віддачу.

Для того, щоб зробити цей позашляховик якомога універсальнішим, передбачено шестишвидкісну автоматичну коробку передач, яка забезпечує стрімке прискорення на рівних ділянках дороги, тиху роботу під час їзди на високих швидкостях та неабияку потужність під час великих навантажень. Ця коробка передач має мікропроцесор зі штучним інтелектом, який постійно обробляє дані про дорожні умови та стиль вашого водіння, щоб заздалегідь змінювати алгоритм перемикання передач.

Універсальні сидіння

УНІВЕРСАЛЬНІ СИДІННЯ

Змінити схему розташування пасажирських сидінь дуже просто. Спинки другого ряду сидінь можна складати на 100 %, 80 %, 60 %, 40 % або 20 %. Крім того, можна регулювати кут нахилу спинок. На семимісних модифікаціях сидіння третього ряду обладнано електроприводами складання, щоб ви могли їх прибирати, коли виникне необхідність перевезти громіздкі речі.

Коли у семимісній модифікації складено третій ряд сидінь або коли у п’ятимісній піднято спинки всіх сидінь, у багажному відділенні вдоволь місця, щоб розмістити чотири набори ключок для гри в гольф або чотири великі валізи. Ці речі можна закріпити за допомогою гачків у багажнику та приховати від сторонніх очей за допомогою висувної шторки. Крім того, модель GX 460 вкомплектовано задньою пневматичною підвіскою, яка автоматично регулює висоту кузова над дорогою під час перевезення важких вантажів.

Система курсової стійкості, протибуксувальна система

СИСТЕМА КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ, ПРОТИБУКСУВАЛЬНА СИСТЕМА

Система курсової стійкості автомобіля (VSC) допоможе вам втримати контроль над автомобілем, зокрема під час вписування в повороти на високій швидкості або під час початку заносу. Щоб забезпечити стійкість автомобіля на дорозі та за потреби зменшити його швидкість, застосовується вибіркове гальмування окремих коліс та зменшення крутного моменту, який передається на колеса.

Протибуксувальна система поліпшує здатність GX 460 тримати зчеплення з дорогою, особливо під час рушання з місця або прискорення на нерівній або слизькій поверхні. Щойно система виявляє ризик буксування коліс, застосовуються коригуючі дії, щоб зберегти зчеплення.

Тризональний клімат-контроль, охолоджувальний бокс

ТРИЗОНАЛЬНИЙ КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ, ОХОЛОДЖУВАЛЬНИЙ БОКС

Завдяки окремим блокам системи мікроклімату у передній та задній частинах салону повітря у салоні GX 460 нагрівається так само швидко, як і охолоджується. У країнах з прохолодним кліматом їхня віддача вдвічі перевищує традиційні системи. Систему мікроклімату було випробовувано у широкому діапазоні температур від −45°C до +45°C.

Крім того, у комплектації Premium та вище у салоні GX 460 передбачено тризональний клімат-контроль, який дозволяє водієві, передньому пасажирові та заднім пасажирам встановлювати окремі температурні режими в своїх зонах.

Під кришкою переднього підлокітника GX 460 розташований охолоджувальний бокс, у якому ви зможете перевозити свіжими та прохолодними їжу та напої навіть у найспекотніші дні.

Сидіння, що запобігають ризику отримання хлистової травми

СИДІННЯ, ЩО ЗАПОБІГАЮТЬ РИЗИКУ ОТРИМАННЯ ХЛИСТОВОЇ ТРАВМИ

Передні сидіння мають конструкцію, що запобігає ризику отримання хлистової травми. Під час наїзду ззаду активні підголівники майже миттєво рухаються вгору та вперед, щоб уберегти шию від травмування.

СПІВПАДІНЬ НЕ ЗНАЙДЕНО

Нема особливостей моделі, що відповідають вашому пошуковому запиту. Будь ласка, розширте його та спробуйте ще раз!

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ