GS

НЕЗВИЧАЙНИЙ СЕДАН

Дивний на зовнішність і неправдоподібний для керування, дізнайтеся більше про експлуатаційні якості Lexus і витонченість розкішного седану.

ЗУСТРІЧАЙТЕ ОНОВЛЕНИЙ СЕДАН GS

Наші інженери подорожували 26 разів навколо світу, щоб удосконалити неперевершене відчуття від кермування седаном GS. Жоден кілометр, що вони проїхали, був використаний не марно; була збільшена жорсткість шасі, були розроблені нові параметри для удосконалення кермування і нова задня багатоважільна підвіска. Потім ми поліпшили аеродинаміку і знизили шум вітру, щоб створити розкішний тихий седан, який виділяється легендарною розкішшю від Lexus, і придали йому збуджуючий спортивний вигляд.

2017 lexus gs 200t key features
 • Важелі перемикання передач на кермі

  Попри те, що оновлена модель GS може змінювати передачі у цілковито автоматичному режимі, з тильного боку керма передбачено пласкі перемикачі передач, що дозволяють водієві швидко змінювати передачі у ручному режимі.

 • Аудіосистема Mark Levinson®

  Для оптимізації дизайну і місця розташування гучномовців аудіосистеми просторового звучання Mark Levinson® було витрачено понад 2 тис. годин, щоб ви могли повністю зануритися у світ аудіо звучання.

 • Зручні сидіння

  На передніх сидіннях передбачено підголівники у формі метелика поперекова підтримка з електроприводом регулювання, плечовий упор і бічні валики.

 • Підключення електронних пристроїв

  Смартфони та інші мультимедійні пристрої можна синхронно виводити на екран інформаційно-розважальної системи, яка забезпечує безперебійне підключення електронних пристроїв під час руху.

 • Передні сидіння з підігрівом та вентиляцією

  Сидіння водія та переднього пасажира можуть підігріватися або вентилюватися залежно від побажань. Така можливість надає особливого затишку і стане вам у пригоді у холодні або спекотні дні.

ВІДЧУЙТЕ СЕДАН GS

За мускулистою та атлетичною моделлю GS лежить винятково тихий салон, оздоблений першокласною розкішшю з використанням технологічних рішень. На це не тільки дивовижно подивитись, але це і неймовірно приємно для кермування; наприклад, з тильного боку керма знаходяться восьмиступінчасті важелі перемикання передач, завдяки яким можна в ручному режимі ввімкнути спортивний режим кермування або пожвавити роботу двигуна коли це ви захочете – і все це можливо лише кінчиками ваших пальців.

ВІДЧУЙТЕ СЕДАН GS

Модель, що представлена на фотографії, не завжди збігається з моделями, які є в наявності у дилерів в Україні.

Next steps

ІНШІ МОДЕЛІ НАШОГО РЯДУ