• СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

  Прем’єра Lexus NX знаменує собою появу нових напрямків у дизайні екстер'єру та інтер'єру, нових силових агрегатів, нового покоління мультимедійних систем і можливостей підключення, а також використання передових технологій для підвищення рівня безпеки, комфорту та зручності. Станьте свідком світової прем'єри цього автомобіля.

    Parallax Image 1 Alternate Exclusive Pedigree

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

ІСТОРІЯ LEXUS NX

Наступне покоління Lexus NX приходить на зміну першому поколінню моделі, що побачило світ у 2014 році. Аби перевершити попередні досягнення, Lexus повністю переосмислив її. Амбіції та відданість меті неперевершеної якості Lexus проявляються у значному поліпшенні характеристик автомобіля, його керованості й економічності, а також у тому, що більшість використаних у Lexus NX деталей є новими. Для того, щоб процес розробки нової моделі був максимально досконалим, використовувалися цифрове моделювання й інші комп'ютерні методи, що забезпечують вищий рівень якості. Як і раніше, Lexus залучив своїх майстрів Такумі, чиї тактильні, зорові та слухові здібності забезпечили неймовірні відчуття від нової моделі.

    Parallax Image 2 Alternate Tested For Quality

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

ПЕРЕВІРЕНА ЯКІСТЬ

Lexus запросив професійних перегонників долучитися до випробувань нового автомобіля на заводському треку в Сімоямі, щоб допомогти довести до ідеалу динамічні характеристики автомобіля, зокрема кермове керування та гальма. Також Lexus приділив особливу увагу впровадженню новітніх технологій для забезпечення безпеки та комфорту, при цьому намагаючись оптимізувати витрати, щоб автомобіль залишався доступним для клієнтів.

    Parallax Image 3 Evolution of Design

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

ЕВОЛЮЦІЯ ДИЗАЙНУ

За повідомлення виробника, у наступному поколінні буде збережено передовий дизайн першого покоління NX, але він вирізняється більш витонченим, динамічним та довершеним зовнішнім виглядом і більш виразними лініями. Функціональна краса проявляється у створених у співпраці дизайнерів та інженерів деталях для керування потоками повітря над і під кузовом, таких як бокові молдинги та нова конструкція захисту картера двигуна.

    Parallax Image 4 Alternate Feel More Control

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

ВІДЧУВАЙТЕ БІЛЬШЕ КОНТРОЛЮ

Прем'єра Lexus NX знаменує собою перше серійне застосування концепції «Тазуна» для проєктування кокпіту (робочого місця водія). Слово Тазуна у перекладі з японської означає «вуздечка» й описує майстерність управління вершника своїм конем. Як за допомогою лише самої вуздечки можна налагодити взаємодію між вершником і конем, так і тут усі засоби керування розміщено таким чином, щоб дотримуватися принципу «Руки на кермі, очі на дорозі». Це додає водієві впевненості під час руху.

    2022 all new nx quote background
    2022 all new nx quote

«Новий NX розроблений з урахуванням стилю життя різних клієнтів у різних куточках світу. Його сильні сторони — електрифікація, дизайн, чудові їздові характеристики та передові технології».

Головний інженер, Такеакі Като (Takeaki Kato)
 •     Parallax Image 1 Omotenashi Experience

  СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

  ВІДЧУТТЯ ГОСТИННОСТІ ОМОТЕНАШІ

  Нові функції забезпечують комфортну атмосферу в салоні та є втіленням філософії гостинності Омотенаші від Lexus, основним принципом якої є передбачення потреб гостей, завдяки чому вони почуваються бажаними та відчувають найвищий комфорт. Пасажири почуваються, наче у преміальній лаунж-зоні, а водій може повністю зосередитися на керуванні завдяки новій концепції дизайну кокпіту (Тазуна). Для оздоблення салону використані високоякісні матеріали та застосовані принципи майстерності Такумі.

      Parallax Image 2 Exhilarating Power

  СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

  ЗАХОПЛИВА ПОТУЖНІСТЬ

  Широкий вибір силових агрегатів та покращені технології забезпечують вражаючі для свого класу характеристики. Серед анонсованих на прем’єрі — перша плагін-гібридна силова установка Lexus із підзаряджанням від зовнішнього джерела живлення (доступна не на усіх ринках ), що поєднує потужність, паливну ефективність, низькі викиди та підтримку режиму електромобіля.

      Parallax Image 3 The Lexus Driving Signature

  СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

  ХАРАКТЕР КЕРУВАННЯ LEXUS

  У фокусі уваги прем’єри - динамічні характеристики нового покоління Lexus NX, що втілюють характер керування Lexus. Це досконале поєднання комфорту та гостроти керма, педалі акселератора та гальмівної системи, що точно реагують на дії водія та забезпечують впевнене керування. Головним фактором, який на це вплинув, є платформа Lexus Global Architecture K (GA-K), що забезпечує автомобілю нижчий центр мас.

      Parallax Image 4 More Connected

  СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

  БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ ПІДКЛЮЧЕННЯ

  Прем’єра Lexus NX ознаменовує появу абсолютно нової мультимедійної платформи з підтримкою інтелектуальних сервісів. Серед них — просунута хмарна навігація та новий віртуальний помічник "Hey Lexus", що реагує на голосові команди (доступна не на усіх ринках).

      Parallax Image 5 Advanced Safety And Driver Assistance

  СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS NX

  НОВІТНІ ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ДОПОМОГИ ВОДІЮ

  Окрема увага на прем’єрі приділена системі безпеки Lexus Safety System+ третього покоління***. Нові функції та оновлення системи допомагають водію почуватися максимально комфортно та безпечно. Серед вдосконалень — оновлення функції Pre-Collision System (запобігання фронтальним зіткненням) та зміни у функції Adaptive Cruise Control (адаптивний круїз-контроль). Нова електронна система замикання, що сповіщає про наближення велосипедиста або автомобіля ззаду і запобігає відчиненню дверцят і можливим зіткненням.

 • * Захід відбувся 12.06.2021р. засобами мережі Інтернет. Більш детальна інформація – на сайті виробника https://www.lexus.eu/car-models/all-new-nx/reveal/.

  ** Зовнішній вигляд та технічні характеристики автомобілів, призначених до продажу на ринку України, можуть відрізнятися від анонсованих на прем’єрі.

  *** Наведені тут і надалі електронні системи є допоміжними та за жодних обставин не можуть замінити водія, який завжди є відповідальним за безпечне керування. Перед початком руху водій повинен ознайомитись з експлуатаційною документацією та впевнитися в безпечності обраного прийому керування.