На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

LEXUS В АВТОСПОРТІ

2017 року Lexus розширює свою присутність у сфері автоспорту новеньким спорткаром RC F GT3. Це посилить імідж престижного бренда та збільшить кількість шанувальників перегонів у всьому світі. Відтепер всі нові автомобілі проходять перевірку спортивним керуючим органом, FIA, і братимуть участь у чемпіонатах з перегонів у США та Японії, а також у вибіркових європейських перегонах.

Lexus надав два автомобілі RC F GT3 команді 3GT Racing у США, що змагається на чемпіонаті спорткарів IMSA WeatherTech SportsCar Championship у класі GTD.

Крім того, 2 автомобілі Lexus відстоюють свою приналежність до GT300 класу в серії чемпіонату Super GT, змагаючись із командою LM corsa в Японії.

Дві команди на автомобілі RC F GT3, які минулого року змагалися у гонках на витривалість VLN Endurance, в цьому сезоні продовжать підготовчі роботи на змаганнях Farnbacher Racing та Emil Frey Racing в Європі, щоб вийти на абсолютно новий рівень і досягти найкращих результатів у змаганнях GT3. Вони братимуть участь у Європейських перегонах 2017 та в деяких змаганнях Міжнародного відкритого чемпіонату International GT Open.

Минулого року Lexus став першим азійським виробником, що виграв гонки на витривалість VLN Endurance Championship на трасі Нюрбургрінг Нордшляйфе (Nürburgring Nordschleife) з прототипом автівки RC F GT3. Саме це авто 8 жовтня здобуло перемогу в VLN9.

Ще один спортивний автомобіль серії RC F – Lexus RC F GT500 – показав значні результати. Торік RC F GT500 з командою SARD та водіями Хейккі Ковалайненом (Heikki Kovalainen) і Кохеєм Хірате (Kohei Hirate) здобули перемогу і звання найкращої команди та водіїв у категорії GT500.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ 2017 RC F GT3

Назва автомобіля: LEXUS RC F GT3
Двигун: V8, 5,4 л
Потужність: 373+ кВт (500+ к.с. за стандартом DIN)
Коробка передач: 6-швидкісна коробка послідовного перемикання передач
Колеса: 18-дюймові – передні, 18-дюймові – задні
Гальмівна система: металеві диски
Загальна довжина: 4 845 мм
Загальна ширина: 2 030 мм
Загальна висота: 1 270 мм
Колісна база: 2 730 мм
Споряджена маса: 1 300 кг

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ