На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ОНОВЛЕНИЙ LEXUS IS 200t

Lexus IS 200t in Ukraine

ВЖЕ В УКРАЇНІ

З 5 квітня 2017 року в Україні представлено оновлений седан із спортивним характером Lexus IS 200t. Модель з новим 2,0-літровим* силовим агрегатом із турбонаддувом, що має потужність 245 к.с. та 8-ступеневою автоматичною коробкою передач доступна для замовлення в комплектаціях** Business, Executive та F Sport. Оновлений Lexus IS має вражаючу динаміку: розгін до 100 км/год займає 7,0 секунд, а максимальна швидкість становить 230 км/год. При цьому автомобіль здатен споживати усього 8,2 л пального*** на 100 км у змішаному циклі, а рівень викидів відповідає екологічним нормам Евро 6.

З 8 по 30 квітня 2017 року в офіційних дилерських центрах Lexus на території України відбудуться дні прем’єрного тест-драйву оновленого седану – «LEXUS IS WOW DRIVE». Кожен зможе пройти тест-драйв і оцінити характер оновленого седану, за умови попереднього запису.

Дизайнери компанії вирішили докорінно не змінювати оригінальний витончений L-подібний дизайн попередньої моделі Lexus IS, що припав до смаку користувачам і був високо оцінений експертами. Однак передня частина автомобіля зазнала неабиякої трансформації, що додало моделі ще більшої динамічності. Оновлений Lexus IS отримав нові світлодіодні передні фари, збільшені повітрозабірники, а також надзвичайно ефектну фірмову решітку радіатора, яка вже стала визначною для нового стилю Lexus. Бічні частини стали більш витонченими, а оновлення у задній частині складаються з більш виразних світлодіодних ліхтарів і нового хромованого оформлення вихлопної системи.

Салон оновленного Lexus IS вирізняється першокласними функціональністю, комфортом та оздобленням найвищої якості. Серед нововведень – новий зовнішній вигляд таких елементів передньої панелі, як панель приладів, дифузори кліматичної системи, мультимедійний екран, а також елементів керма. 7,0-дюймовий кольоровий мультимедійний екран має високу роздільну здатність і відображає навіть складну графіку з вражаючою якістю. А комплектацію F Sport обладнано навіть ще більшим кольоровим 10,3-дюймовим екраном із сенсорною системою дистанційного керування Remote Touch нового поколіня.

Також значно поліпшилася керованість оновленого седана. Ходова частина оновленного IS 200t зазнала 10 ключових змін і саме завдяки цьому була досягнута відмінна реакція на рухи керма, вражаюча стійкість навіть на великих швидкостях та як результат – неперевершений контроль над автівкою, що викликає неймовірне задоволення.

Оновлений седан із спортивним характером Lexus IS — це надвичайні емоції від керування автомобілем!

Детальніше − у офіційних дилерів Lexus в Україні. 


Визнайте, ви хочете Lexus!

* Значення вказане умовно та може незначною мірою вдрізнятися. Більш детальна інформація про робочий об’єм двигуна наведена у розділі «Технічні характеристики» та наявна у офіційних дилерів Lexus.

** Назви комплектацій вказані суто умовно та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших матеріалах або документах.

*** Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом.

Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ