На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

НОВИЙ ФЛАГМАНСЬКИЙ СЕДАН LEXUS LS

Абсолютно новий Lexus LS

СВІТОВИЙ ДЕБЮТ НА ПІВНІЧНОАМЕРИКАНСЬКОМУ МІЖНАРОДНОМУ АВТОСАЛОНІ 2017 РОКУ

Новий флагманський седан LEXUS LS п’ятого покоління дебютував на щорічному Північноамериканському міжнародному автосалоні (NAIAS), який проходить в Центрі Кобо в Детройті з 8 по 22 січня 2017 р.

Нова модель седану демонструє характерну майстерність, якість і безпеку які притаманні бренду Lexus, також надаючи відвідувачам можливість отримати захоплюючий досвід від нового дизайну.

Повністю оновлена модель п’ятого покоління флагманського седана LS 2018 в центрі уваги на автосалоні в Детройті.

Щорічний автосалон в Детройті має велике значення для бренду Lexus, адже він поєднує LS з місцем його народження – вперше LS був представлений у Детройті в 1989 р. і ознаменував дебют бренда Lexus, що стало знаковою подією в автомобільній історії. Модель LS досягла успіху в сегменті автомобілів класу люкс, пропонуючи характеристики руху, безшумність та комфорт, які можна очікувати від преміального автомобіля.

Зараз, 28 років потому, модель LS 2018 може похизуватися зухвалими формами кузова купе, який не зменшує простору салону, та провідними технологіями. Модель створено на основі принципово нової платформи для більш динамічного враження від водіння. Така конструкція дозволяє додатково покращити і без того видатні ходові характеристики автомобіля.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ