На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS LC ЗДОБУВ НАГОРОДУ «АВТОДИЗАЙН РОКУ»

Lexus LC здобув нагороду «Автодизайн Року»

‘THE CAR DESIGN OF THE YEAR’

Купе преміум-класу Lexus LC визнано переможцем у номінації «Серійний автодизайн 2016» (Production Car Design of the Year 2016). Таку високу оцінку Lexus LC отримав від експертного журі у складі 20 визнаних дизайнерів та проектувальників автомобілів.

Нагорода була вручена 7 березня на гала-церемонії Женевського автосалону, а ця подія – внесена до 4-ї щорічної книги-огляду зразків автомобільного дизайну (Car Design Review 4 yearbook), продемонстрованої цього ж вечора

Редактор четвертої збірки Гай Бьорд (Guy Bird), сказав: «Я дуже радий побачити втілення фантастичного концепту LF-LC у надзвичайній лінійці автомобілів LC, яку вдалося розробити з найменшими компромісами. Це велика рідкість для автомобільної галузі, й ми повинні це відзначити».
«Наше поважне та вимогливе професійне журі високо оцінило дизайн автомобіля-купе Lexus LC: його динамічні обриси, вражаючий вигляд передньої поверхні та унікальний характер. Це був вельми складний для реалізації проект, проте дивовижний кінцевий результат дійсно заслуговує на звання переможця у номінації «Серійний автодизайн 2016», – додав Гай Бьорд.

Тадао Морі (Tadao Mori), головний дизайнер Lexus LC, зазначив: «Lexus вперше залучив дизайнерів до процесу динамічного технічного проектування. Саме це допомогло нам зрозуміти рушійні цілі та врахувати їх при створенні дизайну автомобіля. Концепт моделі LF-LC 2012 року став відправною точкою у розробці, проте не кінцевою метою. Ми не просто скопіювали вигляд LF-LC, взявши за основу лінії моделей. Ми вирішили залишити основні риси дизайну LF-LC, проте додали ще більше емоційності та ефектності новій автівці. Я хочу щиро подякувати усій команді Lexus International, яка брала участь у розробці авто».

Нагорода «Автодизайн року» (Car Design of the Year awards) організована командою спеціалізованого веб-сайту про новини зі світу дизайну автомобілів – www.cardesignnews.com. Особливість нагороди полягає в тому, що до складу журі входять визнані світові дизайнери автомобілів, а також провідні міжнародні постачальники автомобільних компонентів. При визначенні переможця у номінації «Серійний автодизайн 2016» члени журі назвали 3 з 12 автомобілів, обраних редакцією порталу Car Design News.

Довідка: 

Car Design News (CDN) – провідний ресурс для дизайнерів автомобілів, заснований у Лондоні, Велика Британія (видавництво Ultima Media). Починаючи з 1999 року, він публікує цінну інформацію, поради та ідеї для широкої аудиторії: від студентів до директорів відділів дизайну. До складу редакційної команди входить велика кількість авторів та аналітиків галузі, роботи яких увійшли до 4 видання «Огляд дизайну автомобілів». CDN публікує онлайн галузеві статті, останні новини, огляди та експертні думки, що цікавлять спільноту дизайнерів та проектувальників. Окрім цінних редакційних матеріалів, CDN має розділ «Кар’єра», де можна знайти інформацію про ключові посади в сфері дизайну автомобілів.

Детальнішу інформацію щодо модельної лінійки Lexus дізнавайтеся в офіційних дилерів Lexus в Україні. 


Визнайте, ви хочете Lexus!

Цей матеріал підготовлено за даними інтернет-сайту blog.Lexus.co.uk

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ