На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

СПРАВЖНІЙ СЕРВІС ДЛЯ ГУРМАНІВ

Справжній сервіс для гурманів Обери свій сервіс сет

Обери свій сервіс-сет

ПЕРЕВАГИ ВОЛОДІННЯ LEXUS ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ПРОСТОГО ВОЛОДІННЯ АВТОМОБІЛЕМ ТА ДОЗВОЛЯЮТЬ ВІДЧУТИ СЕБЕ СПРАВЖНІМ ГУРМАНОМ ОФІЦІЙНОГО СЕРВІСУ

Завітавши до офіційних дилерів Lexus, ви одразу поринаєте в атмосферу вишуканості, елегантності та комфорту. В атмосферу, де ви можете відчути себе дорогим гостем розкішного ресторану та задовольнити сервісні забаганки автомобіля преміальними сервісними сетами.

Обраний сервісний сет може бути урізноманітнений додатковими послугами, які вдало доповнять вашу сервісну пропозицію. Детальніше Ви можете дізнатись у Вашого офіційного дилера Lexus.

Оригінальні запасні частини відповідають технічним правилам та стандартам Lexus, тому Ви можете не турбуватись про їх безпеку та надійність у повсякденному житті або під час подорожей. Завдяки професійній майстерності технічного персоналу офіційних дилерських центрів Lexus ви можете бути впевненими, що кожна деталь підібрана та ідеально підходить саме для вашого автомобіля.

Офіційний сервіс Lexus – це високі стандарти обслуговування, увага до кожної деталі Вашого автомобіля, найвищий рівень професійності кожного працівника.

Для нас велика честь надавати вам сервіс високого рівня і доглядати за вашим Lexus.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ