На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

СЕДАН LEXUS GS F SPORT ВЖЕ В УКРАЇНІ

СЕДАН LEXUS GS F SPORT ВЖЕ В УКРАЇНІ

GS 200t У НОВІЙ МОДИФІКАЦІЇ F SPORT


З 15 червня 2016 року в Україні у модельній лінійці Lexus представлено оновлений седан класу «люкс» GS 200t у новій модифікації F SPORT, що зовні вирізняється ефектною решіткою радіатора та спортивними рисами. 

Модифікація F SPORT характеризується безперечною динамікою руху, забезпечує надзвичайну керованість на будь-якій швидкості та насолоду за кермом. Автомобіль у цій комплектації зовні вирізняється впевненими рисами переднього бампера, трисекційними світлодіодними фарами, спортивним дизайном решітки радіатора та 18-дюймовими легкосплавними дисками. 

Для ще більш захоплюючого досвіду нову модифікацію GS F SPORT обладнано спеціальним демпфером, який не тільки допомагає підвищити керованість та стійкість автомобіля, а також поглинає вібрації кузова, що сприяє більш комфортному та динамічному керуванню. Седан GS 200t F SPORT оснащено новим 2,0-літровим турбодвигуном потужністю 245 к.с. та 8-швидкісною автоматичною коробкою передач, що дозволяє йому стрімко розганятися та набирати максимальну швидкість у 230 км/год*. 

Спортивний екстер’єр седана GS 200t F SPORT вдало поєднується з комфортним інтер’єром. Сидіння автомобіля спортивного дизайну, оздоблені комбінованою шкірою з прострочкою та перфорацією, панелі з особливими алюмінієвими вставками Naguri, спеціальні накладки на пороги, спортивні алюмінієві педалі, оздоблення керма з логотипом F SPORT та селектора передач комбінованою шкірою з перфорацією — привертають особливу увагу в інтер’єрі автомобіля. 

GS 200t F SPORT сконструйовано з фокусом на водія та активне керування, про що свідчить панель приладів, яку виконано за мотивами приладів спорткара Lexus LFA. 

Кольори кузова GS 200t «Білий F SPORT» та «Сапфіровий синій» представлені тільки для комплектації F SPORT. 

Седан GS у модифікації F SPORT дарує новий вимір задоволення від керування автомобілем із спортивним характером!

Детальніше − у офіційних дилерів Lexus в Україні. 


* Дані отримано в ідеальних умовах без урахування індивідуальної манери керування автомобілем, якості дорожнього покриття та інших умов (дорожніх, погодних тощо). Показники можуть суттєво відрізнятися від зазначених та визначаються лише експериментальним шляхом. Перед початком руху водій повинен ознайомитись з експлуатаційною документацією та впевнитися в безпечності обраного прийому керування.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ