На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

МЕСіЯ
ДЕМІЄН ВОЛШЕ-ГОВЛІНҐ

НОВИЙ ЗАХОПЛИВИЙ КОРОТКОМЕТРАЖНИЙ ФІЛЬМ LEXUS НА СІДНЕЙСЬКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ

На Сіднейському кінофестивалі Lexus та «Вайнштайн Компані» представили другий з чотирьох фільмів з третьої серії короткометражних фільмів Lexus. Ця серія фільмів має на меті підтримувати досягнення молодих кіномитців та водночас сприяти розвитку оповідального мистецтва. Цього разу на конкурс, присвячений темі «Передбачення», яка була запропонована у Lexus, надійшли тисячі заявок від талановитих кіномитців з усього світу.

До фіналу цього дуже зворушливого конкурсу потрапив режисер Демієн Волше-Говлінґ зі своїм короткометражним фільмом під назвою «МЕСіЯ». У стрічці з чудовим складом акторів оповідається про грайливе зіткнення культур десь на мальовничих просторах дикої природи Австралії. Постановник відвідав прем’єру, щоб поділитися своєю розповіддю про те, як було знято «МЕСіЮ», а також взяти участь в урочистостях з нагоди свого досягнення у рамках третьої серії короткометражних фільмів Lexus.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ