На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

КРАЇНА
ЗАТАМУВАЛА ПОДИХ
КЕВА КАХІЛЛА (KEV CAHILL)

ВІДЗНАЧЕНА НАГОРОДАМИ КОРОТКОМЕТРАЖНА СТРІЧКА ВІД LEXUS ДЕБЮТУВАЛА НА КІНОФЕСТИВАЛІ «РЕЙНДЕНС»

Компанія Lexus і студія The Weinstein Company на кінофестивалі «Рейнденс» у вересні представили фільм «Країна затамувала подих» режисера Кева Кахілла.

Добре відомий за своїми роботами: «Білосніжка і мисливець 2», «Тор 2: Царство темряви» й «Аліса в Задзеркаллі», титулований режисер Кахілл зробив також свій внесок у зйомки популярного телесеріалу «Гра престолів».

Головним героєм фільму «Країна затамувала подих» є молодий батько, який стає свідком чуда народження дитини та чуда виходу Ірландії до чверть фіналу на Кубку світу 1990 року. У головній ролі Сем Кілі (Sam Keeley), який нещодавно знявся у фільмі «Шеф Адам Джонс» разом із Бредлі Купером (Bradley Cooper) та Барбарою Бреннан (Barbara Brennan), відомою завдяки ролям у фільмах «Полювання на Вероніку» і «Побачення для безумної Мері».

Виконавчий директор і президент студії The Weinstein Company Девід Глассер (David Glasser) сказав: «Ми надзвичайно задоволені роботою та можливостями, які ми маємо завдяки короткометражним фільмам Lexus. Фільм Кахілла – це один із чотирьох знятих фільмів, який показує, що чудо може трапитися, якщо дати талановитим людям можливість реалізовувати свої мрії».

Головний менеджер відділу глобального брендингу компанії Lexus International Девід Нордстрьом (David Nordstrom) додав: «Щороку робота наших режисерів не перестає нас дивувати. Ми маємо честь працювати зі студією The Weinstein Company, щоб втілити прагнення цих творців фільмів у життя».

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ