На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ФІЛЬМ ДЖЕННІ ДОНОХО (JEANNIE DONOHOE) – ПЕРЕМОЖЕЦЬ СЕРЕД КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ LEXUS

ПРЕМ’ЄРА НА КІНОФЕСТИВАЛІ THE NAPA VALLEY FILM FESTIVAL

Компанія Lexus і студія The Weinstein Company на кінофестивалі Napa Valley Film Festival 10 листопада виступить із прем’єрою захоплюючого нового фільму «Гра», творцем і режисером котрого стала титулований кінорежисер Дженні Донохо (Jeannie Donohoe). Учасник випускної програми зі створення фільмів та випускниця Колумбійського університету, Донохо написала сценарій та зняла кілька короткометражних фільмів, у тому числі «Сезон окоту і громада». На даний момент Донохо працює над своєю першою повнометражною картиною «Зграя».

Сюжет фільму «Гра» розповідає про учня другого року навчання середньої школи, який переходить до нової школи і вирішує спробувати стати членом головної баскетбольної команди юніорів штату. На майданчику гравець демонструє незвичайну майстерність і отримує шанс потрапити до списків. Та коли стає відомо про шокуючий секрет учня, сюжетна лінія переходить на абсолютно новий рівень. У фільмі «Гра» також знімається канадський актор і триразовий чемпіон НБА Рік Фокс (Rick Fox).

Фільм «Гра» є одним з чотирьох фільмів, спродюсованих Джоуі Ховріцом (Joey Horvitz) і студією The Weinstein Company в рамках партнерського проекту між Lexus і The Weinstein Company щодо третього сезону короткометражних фільмів Lexus для підтримки кінорежисерів-початківців. Три інших фільми з серії короткометражних фільмів Lexus – «Вечір пёятниці» (Friday Night), «Месія» (MESSiAH), «Країна затамувала подих» (A Nation Holds Its Breath) – будуть також представлені на кінофестивалі Napa Valley Film Festival.

Співвласник компанії The Weinstein Company Харві Вайнштейн (Harvey Weinstein) сказав: «Ми дуже раді бути тут на кінофестивалі Napa Valley Film Festival із прем’єрою фільму «Гра». Талант Донохо демонструється протягом усього фільму і він дійсно висвітлює передбачення очікувань – головну тему третього сезону короткометражних фільмів Lexus.

Головний менеджер відділу глобального брендингу Lexus International Девід Нордстрьом (David Nordstrom) додав: «Глядачі не тільки зможуть відчути креативність і творчу уяву Дженні, переглядаючи фільм «Гра». Вони також будуть мати можливість переглянути інші проекти третього сезону короткометражних фільмів Lexus, кожен з яких є втіленням креативності та творчої уяви для задоволення глобальної аудиторії».

«Студія The Weinstein Company та компанія Lexus International на даний момент дуже задоволені успіхом співпраці та сподіваються, що надихнуть та підбадьорять ще більше кінорежисерів по всьому світові через ці фільми та даною ініціативною програмою загалом».

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ