На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ВЕЧІР П’ЯТНИЦІ
АЛЕКСІС МІХАЛИК

ПРЕМ’ЄРА ЯСКРАВОГО НОВОГО КОРОТКОМЕТРАЖНОГО ФІЛЬМУ LEXUS НА ФЕСТИВАЛІ КОРОТКОГО МЕТРА У ТОКІО

На Токійському фестивалі короткого метра Lexus та «Вайнштайн Компані» представили перший з чотирьох фільмів, що відкриває третю серію короткометражних фільмів Lexus. Чудовий короткометражний фільм режисера Алексіса Міхалика, що присвячений запропонованій у Lexus темі під назвою «Передбачення», було відібрано з-поміж тисячі заявок. У фільмі, що отримав назву «Вечір п’ятниці», розгортається зворушлива історія матері, яка несподівано для себе потрапила у гущину подій під час атак на все місто, коли вона приїхала до Франції.

Режисер-постановник разом з основними членами знімальної групи відвідали урочистості з нагоди свого досягнення у центрі «Intersect by Lexus» у Токіо. Цей заклад — то унікальне місце, де відвідувачі можуть віддати належне духові Lexus через сприйняття чудового дизайну, мистецтва, моди та культури. Ця кінострічка увійшла до третьої серії короткометражних фільмів Lexus, що мають на меті підтримувати досягнення молодих кіномитців та водночас сприяти розвитку оповідального мистецтва.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ