На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ПРЕДСТАВЛЯЄМО МІЦУЙО МІЯДЗАКІ

РЕЖИСЕРКА

Міядзакі народилася у місті Осака у Японії. Спочатку виступала на сцені та грала в театральних постановках. Як кінорежисер про себе заявила у 2011 році за допомогою короткометражного фільму «Цуяко» на найбільшому американському фестивалі короткометражних фільмів, отримавши нагороду за кращу режисерську роботу молодого кіномитця та приз глядацьких симпатій.

Стрічка «Цуяко» згодом взяла участь у понад 60 кінофестивалях у різних країнах світу та зібрала 38 нагород, включаючи нагороду Гільдії режисерів Америки за кращу роботу дівчини-студентки та нагороди журі на кінофестивалях, визнаних Американською кіноакадемією. Вона закінчила бакалаврат за спеціальністю театральне мистецтво, танці та образотворче мистецтво в університеті Південної Юти (США) та магістратуру за спеціальністю виробництво кіно- і телевізійної продукції в Школі кіномистецтва Університету Південної Каліфорнії (США).

miyazaki

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ