На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

«ПЕРЕДБАЧЕННЯ» LEXUS
НА МІЛАНСЬКОМУ ТИЖНІ МОДИ — 2016

LDA Article 001

LEXUS РАЗОМ З ДИЗАЙНЕРСЬКИМ БЮРО «ФОРМАФАНТАЗМА» ТА ЙОДЗІ ТОКУЙОСІ ПРЕДСТАВЛЯТЬ ІНСТАЛЯЦІЮ «LEXUS: СПІТКАННЯ З ПЕРЕДБАЧЕННЯМ»

Lexus представить свою інсталяцію під назвою «Lexus: спіткання з передбаченням» у рамках Міланського тижня моди — 2016, — найбільшої у світі дизайнерської виставки, що також відома як Салон меблів. На стенді, який буде змонтовано у Spazio Lexus у Токарні на вулиці Тортона з 12 по 17 квітня 2016 року, можна буде побачити унікальний спільний мистецький проект широко відомого колективу дизайнерів з бюро «Формафантазма» та шеф-кухара Йодзі Токуйосі, ім’я якого включено до «Гіду Мішлен» .

Інсталяція забезпечить відвідувачам неочікувану та не з чим не зрівняну зустріч з унікальним світом, що сповнений передбаченнями. Вони отримають нагоду відкрити для себе майстерність виконання Lexus та дізнатися, яким чином техніка та філософія дизайну Lexus втілюються в естетичній та емоційній формі. Передбачаючи потреби та бажання суспільства, ця інсталяція надасть нам змогу продемонструвати, як у Lexus уявляють те, що ніхто ще не бачив, та створюють нові вияви подиву та захоплення. Відвідувачі зможуть відчути, як ця марка розуміє передбачення, щоб викликати потім надзвичайні враження.

Організацію виставкого простору буде виконано силами «Формафантазми». Молоді дизайнери, завдяки яким цьому амстердамському бюро добре ведеться, здобули широке визнання завдяки своїм роботам у сфері промислового дизайну. Зокрема, їх було представлено на здобуття премії «Дизайнер року» журналу «Wallpaper*» за 2014 рік. Подібним чином, шеф-кухар Йодзі Токуйосі — то зірка, що сходить у кулінарному світі, адже його було відзначено за оригінальну творчість та новаторство. Його новий ресторан у Мілані, що зветься «Рісторанте Токуйосі», дістав зірку Мішлен лише за 10 місяців після того, як його було відкрито. Співпраця цих творчих геніїв, що зараз живуть і працюють у Європі, якнайкраще доповнює завдяння інсталяції «Lexus: спіткання з передбаченням» та її мету дослідити нові можливості у сфері дизайну.

LDA Article Formafantasma 002

Представники «Формафантазми» так відізвалися про свою заохочувальну подорож на запрошення Lexus до Японії: «Ми були вражені тим, як ревно у Lexus ставляться до майстерності виконання, цілісності виробничих процесів та відповідально підходять до використання техніки. Ми відчули, як відкритість та відвертість марки знаходять своє втілення у якості основи прогнозування. Це відкрило для нас шлях до дизайнерської концепції прозорості. Прозорість передбачає майбутнє, яке відкрите та відверте, і яке заоохочує суспільство до того, щоб разом досягати спільної мети — жити так, щоб не занапащати довкілля, та постійно вдосконалювати побут».

Марк Темплін, виконавчий віце-президент Lexus International, зазначив: «Фіналісти конкурсу Lexus Design Award — 2015 підготували надзвичайні презентації для Міланського тижня моди. Саме вони допомогли зробити цей конкурс напрочуд успішним. У якій би галузі дизайну ви не працювали, ми запрошуємо вас взяти участь у конкурсі 2016 року та надіслати нам свої найоригінальніші заявки, що відповідають вибраній намі темі — «Передбачення».

Щодо прозорості шеф-кухар Йодзі Токуйосі зауважив: «Під прозорістю мається на увазі не лише стан ясності та просвічування наскрізь. Бути прозорим іноді означає щось зовсім невидиме і заставляє вас замислюватися. Це сприяє нетерплячому очікуванню чогось і збільшує радість від відкриття невідомого. Я хотів би виявити цю концепцію через досвід, що набувається у процесі смакування страв».

Крім того, «Передбачення» було обрано темою цьогорічного Lexus Design Award — міжнародного конкурсу для дизайнерів, що має на меті сприяти розвитку ідей на користь суспільства та підтримати великонадійних митців, які своєю працею зможуть зробити внесок у розбудову кращого майбутнього. Творчі роботи 12 фіналістів конкурсу Lexus Design Award — 2016 також можна буде побачити у тому ж павільйоні під час Міланського тижня моди.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ