На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

КУРАТОРИ

lda mentors hero

НЕРІ та ХУ -

АРХІТЕКТОРИ ТА ДИЗАЙНЕРИ ШИРОКОГО ПРОФІЛЮ

lda mentor nerhu

Архітектори та дизайнери широкого профілю Ліндон Нері і Розанна Ху, засновники студії Neri & Hu Design and Research, що базується в Шанхаї. Компаньйони працюють над проектами по всьому світу, які вимагають змішування різних дизайнерських дисциплін для створення нової парадигми в архітектурі. У 2014 році Нері і Ху стали лауреатами премії "Дизайнер року" за версією журналу Wallpaper *. У 2013 році дизайнери були включені в список Залу слави журналу Interior Design в США. Нері і Ху твердо переконані, що дослідження - ключовий інструмент дизайну, так як кожен проект пов'язаний з унікальним набором контекстних питань. Працюючи в таких напрямках як архітектура, дизайн інтер'єрів, складання генеральних планів, графічний і промисловий дизайн, Нері і Ху демонструють, що сучасний комплекс завдань, пов'язаних з будівництвом, виходить за межі традиційної архітектури. На відміну від тих, хто підходить до нового проекту з готовими шаблонами, Нері і Ху використовують динамічне взаємодія відчуттів, деталей, матеріалів, форм і світла.

МАКС ЛАМБ -

ДИЗАЙНЕР

lda mentor max

Макс Лемб спеціалізується в області промислового і меблевого дизайну, спираючись на власні відчуття і великі пізнання в технологіях виробництва, поєднуючи їх зі знанням властивостей матеріалів і вмінням працювати руками. Уродженець Корнуолла, Макс з дитинства експериментував з об'єктами і їх взаємодією з природним ландшафтом. Інтерес до цієї області сприяв вчений ступінь магістра в галузі промислового дизайну в Королівському коледжі мистецтв, а згодом - до створення власного проектного бюро. Макс досліджує традиційні і нетрадиційні матеріали і процеси, змішуючи експериментальне та раціональне для створення меблів і продукції, які відрізняються високою якістю і доступністю. Макс викладає промисловий дизайн в Королівському коледжі мистецтв і дизайну і проводить регулярні семінари для компаній і установ по всьому світу.

ЕЛЕНА МАНФЕРДИНІ -

ДИЗАЙНЕР ТА АРХІТЕКТОР

lda mentor elena

Елена Манфердіні, засновник і власник ательє Manferdini з офісами в Італії і Каліфорнії, займається проектами в галузі мистецтва і архітектури в Сполучених Штатах, Європі та Азії. У числі її проектів - павільйон Музею сучасного мистецтва в Лос-Анджелесі. Її компанія співпрацювала зі всесвітньо відомими компаніями, наприклад Swarovski, Sephora і BMW. Роботи Олени були неодноразово відзначені відомими виданнями, такими як Elle, Vogue і New York Times. В даний час Олена - декан кафедри Університету архітектури Південної Каліфорнії. Одночасно Олена проводить виставки та читає лекції по всьому світу, наприклад в Массачусетському технологічному інституті, в Прінстоні, Університетах Цінхуа і Баухаус. У 2013 році Олена Манфердіні отримала стипендію COLA, засновану для майстрів, що створюють справжні витвори мистецтва. У 2011 році вона отримала престижну щорічну стипендію асоціації United States Artists (США). У тому ж році її робота Blossom, створена для італійського бренду Alessi отримала премію конкурсу Good Design Award.

SNARKITECTURE -

ХУДОЖНИКИ ТА АРХІТЕКТОРИ

lda mentor snarkitecture

У 2008 році Даніель Аршам і Алекс Мустонен заснували студію Snarkitecture - експериментальне бюро, одночасно використовує можливості мистецтва і архітектури. Інтерес до симбіозу архітектури і мистецтва Даніель і Алекс поділяють зі студентських днів, коли вони разом навчалися в Cooper Union в Нью-Йорку. Перший проект майбутні засновники Snarkitecture виконали для Dior Homme. Назва студії взято з абсурдною поеми Льюїса Керролла "Полювання на Снарка". Бюро Snarkitecture зайнято створенням статичних, великих об'єктів для архітектурних споруд і функціональних об'єктів, в яких автори вирішують нові художні завдання, змішуючи архітектуру з мистецтвом. Створені Даніелем і Алексом об'єкти дозволяють людям вступати у взаємодію з навколишнім середовищем.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ