На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ДИЗАЙНЕРИ ІНТЕР’ЄРУ ТА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ СТВОРЯТЬ УНІКАЛЬНИЙ СТЕНД LEXUS НА МІЛАНСЬКОМУ ТИЖНІ ДИЗАЙНУ — 2015

унікальний стенд лексус

LEXUS ПРЕДСТАВИТЬ ІНСТАЛЯЦІЮ «ПОДОРОЖ ВІДЧУТТІВ» У СПІВПРАЦІ З ДИЗАЙНЕРОМ ФІЛІПОМ НІҐРО ТА ШЕФ-КУХАРЕМ ЙОНЕДОЮ ХАДЖІМЕ

Lexus візьме участь у найбільшому дизайнерському заході світу — Міланському меблевому салоні — 2015 (Міланському тижні дизайну), де представить інсталяцію під назвою «LEXUS: ПОДОРОЖ ВІДЧУТТІВ» (англ. LEXUS — A JOURNEY OF THE SENSES). Виставка буде відкрита для відвідувачів з вівторка, 14 квітня, по неділю, 19 квітня, у каретній та токарній майстернях (Carrozzeria Torneria) у зоні Тортона.

Французького дизайнера Філіпа Ніґро, що має еклектичний досвід у промисловому дизайні та дизайні інтер’єру, було обрано для оформлення стенду. Крім того, Lexus звернувся до японського шеф-кухара Йонеди Ходжіме з пропозицією оформити їжу. Йонеда, ресторан якого отримав три зірки Мішлен 2009 року, швидко здобув міжнародне визнання за своє унікальне та неповторне тлумачення гастрономічних традицій. Результат такої співпраці з двома всесвітньо відомими митцями, що працюють у різних галузях, має стати по-справжньому винятковим.

Інсталяція «LEXUS: ПОДОРОЖ ВІДЧУТТІВ» має на меті збуджувати відчуття та дозволити учасникам випробувати на власному досвіді неочікувані нові поєднання та аналітичні напрацювання, що відображають захоплення від подорожі в автомобілі марки Lexus. Інсталяція пробуджуватиме відчуття відвідувачів та надасть їм можливість отримати уявний досвід у процесі вивчення незліченних можливостей світу дизайну.

«Відчуття» — це тема цьогорічного конкурсу Lexus Design Award, а також спосіб демонстрації задоволення від перебування за кермом, які можна отримати в автомобілі марки Lexus. Роботи 12 номінантів третього конкурсу Lexus Design Award також будуть представлені на стенді Lexus.

«Відчуття» — це тема цьогорічного конкурсу Lexus Design Award, а також спосіб демонстрації задоволення від перебування за кермом, які можна отримати в автомобілі марки Lexus. Роботи 12 номінантів третього конкурсу Lexus Design Award також будуть представлені на стенді Lexus. Попередній показ для представників ЗМІ відбудеться у понеділок, 13 квітня, між 10 ранку та 6 годиною вечора на стенді Lexus у Токарній майстерні за адресою вулиця Тортона, будинок 32 у Мілані. Виставка буде відкрита для відвідувачів з вівторка, 14 квітня, по неділю, 19 квітня, з 11 ранку до 9 години вечора.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ