На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

НАО ТАМУРА

ДИЗАЙНЕР Нао Тамура

ДИЗАЙНЕР

Нао Тамура вивчала комунікативний дизайн у Школі дизайну імені Парсонса у Нью-Йорку. Потім відкрила власну дизайн-студію у Токіо, а зараз живе та працює у Нью-Йорку. Оскільки у своїй діяльності вона черпає натхнення з творчих доробків митців Токіо та Нью-Йорка, її роботи однаково легко знаходять емоційний відгук у глядачів як у сфері двомірних площин, так і тривимірних інсталяцій. Нао кидає виклик категоріям, на яких наполягає теперішній стан речей в індустрії дизайну. ЇЇ унікальні роботи є більш, ніж простими витворами мистецтва. Їм притаманне рідкісне співвідношення новаторства та краси.

Нао Тамура отримала чимало престижних нагород, серед яких iF Product Design Award, Red Dot Award, Industrial Design Excellence Award (золота нагорода) та Milano Salone Satellite Award (перше місце).

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ