На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ПРОЕКТ «НАДЗВИЧАЙНЕ У РУСІ» НА МІЛАНСЬКОМУ ТИЖНІ МОДИ — 2014

Надзвичайне у русі

Італієць Фабіо Новебре, японка Нао Тамура та американська компанія «Танжібл Медіа Груп» під керівництвом професора Гіросі Ісії підготували унікальні проекти на оголошену Lexus тему.

Дизайнерам було запропоновано продемонструвати своє бачення цієї концепції у спосіб, що був би цілковито новий для їхнього творчого процесу.

Фабіо Новебре розглядає життя у вигляді танцю у своїй постановці під назвою «Ми танцюємо». Рухи у цьому танці зображують світанок життя та встановлюють прямий зв’язок з космічним рухом планет та галактик.

У проекті «Взаємний зв’язок» Нао Тамури акцент робиться на природному русі у контексті дослідження взаємного зв’язку між людством та природою.

Представники «Танжібл Медіа Груп» з Массачусетського технологічного інституту (MIT) створили проект «ПЕРЕТВОРЕННЯ», у якому поєднано техніку та дизайн, що має на меті надихати глядачів за допомогою трансформування нерухомих меблів на машину, що рухається.

Роботи цих дизайнерів можна буде побачити у Міланському філологічному товаристві (Circolo Filologico Milanese) з 8 по 13 квітня у рамках найбільшого в світі дизайнерського фестивалю — Міланської меблевої виставки. З усіма трьома митцями журналісти зможуть поспілкуватися 8 квітня з 15:00 до 16:00.

Детальніше про премію у сфері дизайну «Lexus Design Award» читайте на сайті: http://www.lexus-int.com/design/lda.html

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ