На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

DIOMEDEIDAE

Люди підсвідомо відчувають набагато більше деталей, ніж ми думаємо. Diomedeidae — це інтерактивний предмет мистецтва, що дозволяє нам досягти місця, на якому свідомий розум рідко зосереджується.

Diomedeidae — це кинетична освітлювальна скульптура, що генерує електрику за допомогою власних махових рухів, що запускаються через натягнення та відпускання грузила, розташованого посередині двох дерев’яних планок. Яскравість світлодіодів, під’єднаних до п’єзоелементів, регулюється в міру затухання вібрації.

Люди дуже чутливі до руху, бо він асоціюються з існуванням життя. Саме тому чутливість завжди відігравала надважливу роль для нашого виживання. Diomedeidae схоже на птаха, що розмахує крилами, на медузу, що м’яко світиться у морі, або на світляка, що мерехтить протягом нетривалого періоду часу. Вібрації та світло безпосередньо візуалізують зміни в енергії, що сприймаються людьми, завдяки своїм незначним коливанням. Винагороджуючи своїх користувачів за те, що вони подарували йому життя, Diomedeidae забезпечує їм нагоду насолодитися грою світла та руху.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ