На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ОГОЛОШЕНО ФІНАЛІСТІВ КОНКУРСУ «LEXUS DESIGN AWARD — 2015»

ІМЕНА ФІНАЛІСТІВ

У LEXUS INTERNATIONAL ОГОЛОСИЛИ ІМЕНА ФІНАЛІСТІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ LEXUS DESIGN AWARD — МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ, ЩО МАЄ НА МЕТІ ПІДТРИМУВАТИ МОЛОДИХ ТВОРЦІВ. НА КОНКУРС, ТЕМАТИКОЮ ЯКОГО СТАЛИ «ВІДЧУТТЯ», НАДІЙШЛА 1171 РОБОТА З 72 КРАЇН. СУДДІВСЬКЕ ЖУРІ, ДО СКЛАДУ ЯКОГО УВІЙШЛИ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ ДИЗАЙНЕРИ ТА МИТЦІ, ОЦІНЮВАЛО РОБОТИ У ЛИСТОПАДІ 2014 РОКУ У ТОКІО. У ФІНАЛ ВИЙШЛО 12 УЧАСНИКІВ.

Четверо з 12 фіналістів отримають нагоду виготовити прототипи своїх робіт за підтримки всесвітньо відомого інженера та архітектора Артура Гуанґа, дизайнерки відеоігор Робін Ганіке, архітекторів та дизайнерів Нері і Гу та дизайнера Макса Лемба. Виготовлені чотири пропотипи будуть представлені на огляд на цьогорічному Міланському тижні дизайну у квітні разом з презентаціями робіт інших вісьмох фіналістів. Всі 12 фіналістів отримають нагоду представити свої ідеї на стенді Lexus з 13 квітня (день для преси та церемонії нагородження) до 19 квітня. Володаря гран-прі конкурсу «Lexus Design Award» також буде обрано з-поміж чотирьох фіналістів-авторів прототипів під час Міланського тижня дизайну.

«Lexus Design Award» — це міжнародний конкурс дизайнерських робіт, який було започатковано 2013 року з метою спонукати виникнення ідей, які допомагають суспільству, та підтримувати молодих творців, чиї роботи можуть зробити внесок у розбудову кращого майбутнього.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ