На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ІМПУЛЬС

«ІМПУЛЬС» — ЦЕ ДИВОВОЖНА ВІЗУАЛЬНА ДЕМОНСТРАЦІЯ ПОДОРОЖІ ОСВІТЛЕНОГО ЧОЛОВІКА ЧЕРЕЗ НІЧНЕ МІСТО

У стрічці «Імпульс» за допомогою уяви продемонстровано новаторський підхід до дизайну та конструкторські розробки Lexus.

У фільмі «Імпульс», режисерську постановку якого виконав Адам Берґ, можна побачити каскадерів та акробатів, одягнених у надсучасні костюми, що світяться за допомогою світлодіодних ламп. Вони розповідають про надзвичайну нічну подорож чоловіка через забудований хмарочосами центр Куала-Лумпура.

Унікальні костюми було створено голлівудським художником по костюмах Віном Бернгемом та всесвітньо відомим технічним директором Адамом Райтом. Під час роботи вони використали дизайнерські ідеї з автомобілів Lexus, включаючи легендарну веретеноподібну радіаторну решітку та світлодіодні фари.

Спеціально для проекту було виготовлено комп’ютерну систему та було написано складне програмне забезпечення DMX, щоб по радіо віддавати команди на запалювання костюмів, коли потрібно, завдяки чому й було досягнуто надзвичайного ефекту, показаного у стрічці.

Додаткову інформацію ви можете також знайти на сайті http://www.lexus-int.com

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ