concept cars

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

«РУХ ПІД ЧАС ВИСТАВИ»

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ «ОЖИВИТИ» ФІГУРИ ТРЕБА БУЛО ЗАБЕЗПЕЧИТИ БАЛАНС СИЛИ ТА НАВИЧОК.

Показані у фільмі «Кроки» фігури заввишки 3,35 м було виготовлені з вуглеволокна (скелет) та пластин, надрукованих на 3D-принтері, завдяки чому вдалося звести їхню масу до мінімуму та дозволити керувати кожною з фігур п’ятьом надзвивайно талановитим акторам-ляльковикам. Кожен з акторів, задіяних в «оживленні» фігур, показував власну виставу, при цьому працюючи в унісон з іншими ляльковиками, щоб забезпечити спільний плавний виступ. Основну вагу фігури ніс на своїх плечах центральний ляльковик. Крім того, він забезпечував механічний момент фігури.

Інший ляльковик, стояв за ним, та керував тулубом, заставляючи фігуру згинатися додолу у повному погодженні з ще одним ляльковиком, що віддалено керував головою. І нарешті два останні ляльковики керували руками та механічними долонями. Завдяки численним репетиціям, філігранній хореографічній постановці, неабиякій фізичній силі та надзвичайному таланту кожного ляльковика вдалося вдихнути життя у ці фігури.

steps image 001 perform
steps image 002 perform

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ