На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ШЛЯХ

the road

ЖУЛІ РІШО, МОЛОДА ЗІРКА НА НЕБОСХИЛІ ПРОМИСЛОВОГО ДИЗАЙНУ ЄВРОПИ, ВИРУШАЄ У ПОЇЗДКУ ЗА НАТХНЕННЯМ ЧЕРЕЗ ВЕСЬ ПАРИЖ, РОЗПОВІДАЮЧИ ПРО СВОЄ ЖИТТЯ, РОБОТУ ТА ДИВОВИЖНІСТЬ МІСТА, У ЯКОМУ ВОНА ОСЕЛИЛАСЯ

Жулі Рішо мешкає у найтиповішій паризькій квартирі на останньому поверсі семиповерхового будинку, у якій раніше мала проживати прислуга. Вона наповнена світлом, що проникає через вікна, які дивляться на неоднорідну поверхню пофарбованих свинцевою фарбою дахів та димарів. Це вже другий дім Рішо у Парижі. Вона переїхала сюди лише за кілька місяців до нашої зустрічі. Величезні рослини у горщиках заполонили всю вітальню. На поличках стоять товстенні книги про сучасний дизайн. Кухонний стіл, який слугує Рішо і за робочий, доповнює пара крісел із серії «Маріоліна» Ензо Марі. Жулі народилася та вчилася у Лозанні, але виросла в Ла-Рошель, на західному березі Франції. Рік тому вона переїхала до Парижа, сповнена бажання спробувати пожити у місті, що на її думку вирує динамізмом та відкриває нові горизонти. «Це», — сказала вона недавно, «місто, у якому трапляється багато речей».

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ