На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ОДКРОВЕННЯ

the reveal

У НОВОМУ КУПЕ LEXUS RC ЯСКРАВУ ЧАРІВНІСТЬ ПОЄДНАНО З НЕАБИЯКОЮ МІЦЦЮ, ЩОБ СПРАВИТИ ВРАЖАЮЧИЙ ЕФЕКТ ТА ВІДКРИТИ НОВУ СТОРІНКУ У НЕВПИННОМУ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЬНОЇ МАРКИ КЛАСУ «ЛЮКС».

Сьогоднішній модельний ряд концептуальних та серійних автомобілів Lexus можна описати такими словами, як новаторство та революційна думка, сміливість та найновіші технічні здобудки. Але пристрасть? Цей іменник мало хто пов’язував з японською автомобільною маркою класу «люкс», поки на сцені не з’явився Lexus RC.

Прем’єра одкровенно стильного купе RC, що водночас викликає почуття пристрасті та вишуканості, відбулася минулої осені на Токійській автомобільній виставці — 2013. Власне багатьом моделям-попередникам завдячує воно особливості свого зовнішнього оформлення. Веретеноподібна радіаторна решітка, що вже стала характерною рисою автомобілів Lexus, на цьому автомобілі найширша та найнижча з-поміж усіх інших моделей Lexus. (Вона на 30 мм ширша, та 35 мм нижча та на 70 мм коротша у найвужчій частині за решітку на новій моделі IS). Обабіч неї розташовані трикутні фари, оформлення яких нагадує фари суперкара LFA — найгрізнішої моделі Lexus з побудованих донині.

У задній частині комбінованим ліхтарям було надано агресивну об’ємну L-подібну форму, щоб підкреслити належність цього автомобілі до марки Lexus. У конструкції ліхтарів передбачено напрочуд тонкі заглибини, завдяки яким, щойно водій натискає на гальма, вони підсвічуються ніби ззаду — ледь помітне дизайнерське рішення, що говорить про увагу Lexus до доведення кожної деталі.

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ