На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ОБРАНИЙ

the one

RC F — ОДНЕ З НАЙЕФЕКТНІШИХ КУПЕ LEXUS З ВИПУЩЕНИХ ДОНИНІ. У ЦЬОМУ ВИПУСКУ МИ ВИРУШИМО НА НЬОМУ У ГОРИ.

Представляємо нове купе Lexus RC F — найновішу модель у серії F, що виводить уявлення про надзвичайно динамічні автомобілі на новий рівень.

Сім років тому Lexus представив модель IS F — спритний, захопливий спортивний седан, що одразу ставав одним цілим з водієм завдяки своїй неперевершеній маневреності що на дорозі, так і на треці. Відтоді літера F має особливе значення для власників автомобілів Lexus та інженерів. Ця літера означає слово «флагман» та відносить нас до назви автодрому «Фудзі Спідвей» — основного випробувального полігону Lexus. Для автомобілів, що мають таке маркування на кузові, характерні висока швидкість, чудова керованість, новаторський підхід та застосування найсучасніших зразків техніки. Проект Lexus F було започатковано інженером на ім’я Юкігіко Яґуті, який на початку 2000-х років прагнув втілити свою власну мрію — створити автомобіль, що мав би такі ходові якості, про які він міг би сказати: «Найкраще з того, що є на ринку», які він сам зараз зізнається. 2004 року після тривалих експериментів з автомобільними вузлами, які він проводив у свої вихідні, Яґуті сконструював прототип, який пізніше став відомий під назвою IS F. Модель привернула значну увагу спочатку інших інженерів Lexus, які незабаром пристали до роботи з Яґуті у цьому проекті, а потім — вищих посадових осіб марки, які визнали особистий доробок інженера офіційним початком конструкторсько-дослідницьких робіт Lexus у сфері виробництва високотехнологічних автомобілів.

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ