На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ЛЕГЕНДА

the icon

ДИЗАЙНЕР І ПИСЬМЕННИЦЯ НІКОЛЬ СВЕНҐЛІ ВІДДАЄ ШАНУ ЛЕГЕНДАРНОМУ ШВЕЙЦАРСЬКОМУ ЗАЛІЗНИЧНОМУ ГОДИННИКУ, ЯКОМУ ВИПОВНИЛОСЯ 70 РОКІВ

Перед вами мінімалістичний швейцарський годинник, якому вже виповнилося 70 років. Саме він дозволяє цілій країні жити за розкладом.

Швейцарія отримала репутацію пунктуальної країни по всьому світові не в останню чергу завдяки 70-літньому годиннику, що висить на стінах більшості її залізничних станцій. Годинник було сконструйовано 1944 року швейцарським інженером Гансом Гілфікером, що працював у Швейцарській федеральній залізниці. Виробництво таких годинників було налогоджено часовою майстернею «Мозер-Баер» під торговельною маркою «Мобатайм». Цей швейцарський залізничний годинник одразу став класичним зраком дизайну. Сьогодні його можна побачити у колекціях Музею дизайну Лондона та Музею сучасного мистецтва Нью-Йорка, а також у приватних оселях по всьому світові.

Своїм легендарним статусом він завдячує візуальній простоті та геніальності конструкції. Незважаючи на те, що на чорно-білому констрастному циферблаті нема цифр, час на годиннику добре видно на відстані. Спочатку вважалося, що вистачить однієї хвилинної та однієї годинної стрілки, проте 1953 року Гілфікер додав червону секундну стрілку (їй майстерно було надано форму сигнального диску, яким у той час користувалися чергові по залізничній станції), щоб підкреслити виняткову ефективність швейцарської залізниці, бо вона дозволила пасажирам точно бачити, коли потяги прибували та відправлялися.

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ