На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

М’ЯКА ПОСАДКА

element

ЕЛЕМЕНТ

НОВІТНІЙ LEXUS NX Є ПРОМОВИСТИМ, ВІДМІТНИМ І ДИНАМІЧНИМ. КОНСТРУКЦІЯ СИДІНЬ У НЬОМУ ТАКОЖ Є ОДНІЄЮ З НАЙБІЛЬШ ПРОГРЕСИВНИХ І ВРАЖАЮЧИХ В ІСТОРІЇ ЦЬОГО БРЕНДА. ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР ТАКЕАКІ КАТО (TAKEAKI KATO) ДІЛИТЬСЯ ПОДРОБИЦЯМИ

Під час розробки нової моделі Lexus NX для головного інженера Такеакі Като комфорт пасажирів був серед пріоритетів. А серед найважливіших елементів були передні сидіння. Кажуть, що на перегонах найдосвідченіші водії тонко відчувають роботу всього автомобіля по тому, як на неї реагують сидіння. Наприклад, якщо автомобіль недостатньо слухається керма, водії відчувають рискання автомобіля за рухами сидіння. Като хотів домогтися такого ж рівня взаємодії між водієм і автомобілем у моделі NX. Але хоча йому хотілося чогось стильного та спортивного, він знав, що не зможе піти на компроміс у комфорті. Сидіння повинні мати гарний вигляд. Але вони також повинні бути придатними для багатогодинних поїздок.

ЧИТАТИ СТАТТЮ ПОВНІСТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ