На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ЛЮДСЬКА ПРИРОДА

human nature

З РОЗРАХУНКОМ НА ПЕРСПЕКТИВУ

У НОВОМУ ДОСЛІДНИЦЬКОМУ ЦЕНТРІ В АВСТРАЛІЇ ЗБЕРІГАЮТЬ РОСЛИНИ – ПО ЗЕРНЯТКУ ЗА РАЗ

Дві прямокутні дзеркальні споруди, наче перенесені з майбутнього, підносяться з кущів, блищать на полуденному сонці й відбивають навколишній краєвид. З’єднані в несиметричний хрест будівлі з півночі вінчає ділянка лісових культур, що походять із Камберлендської рівнини й знаходяться під загрозою зникнення, з протилежного, південного боку – садовий розплідник. Розташування посеред місцевої флори цілком виправдане: це – «Плантбенк» (PlantBank), центр дослідження й збереження ендемічних рослин Австралії, схований у затишному куточку Ботанічного саду «Маунт-Аллан» (Mount Annan) в годині їзди на захід від Сіднея.

Більш ніж п’яти відсоткам видів рослин Австралії загрожує знищення. «Від рослин залежить наше життя, а ми чомусь не маємо їх захист за пріоритет: – каже Джон Саймон (John Siemon), вчений і керівник проекту «Плантбенк». – Вони очищують воду, яку ми п’ємо, повітря, яким дихаємо, годують і вдягають, допомагають будувати споруди, де ми живемо й працюємо».

Донедавна Саймон і його колектив із 15 вчених та садівників працювали на двох сільськогосподарських ділянках, як він сам каже, «доглядаючи, як зазвичай у лікарнях, тільки за рослинами». Уряд, приватні особи й компанії зібрали 20 млн. австралійських доларів на відкриття дослідницького центра в жовтні 2014 р. Його мета? Нагромадити в сховищі зразки насінного матеріалу всіх 25 000 ендемічних насінних рослин Австралії. «Таємниці насіння численних рослин ще не відкрито. А вони можуть надаватися до їжі, виробництва волокон або фармацевтичних засобів, важливих для нашого виживання на планеті, – каже Саймон. – А тим часом, то буде чудова страховка від знищення та втрат».

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ