На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

МУЗИКА ДЛЯ НАШИХ ВУХ

Beyond Lab 001 Article

ЛАБОРАТОРІЯ

ЩОБ СТВОРИТИ ГІДНУ ЗВУКОВУ СИСТЕМУ, ОСОБЛИВО В АВТОМОБІЛІ, ПРАЦІВНИКИ КОМПАНІЇ MARK LEVINSON РИЗИКУЮТЬ ЗБОЖЕВОЛІТИ. ЦЕ ТОМУ, ЩО ВОНИ МАЮТЬ ЗУСТРІТИСЯ З АБСОЛЮТНОЮ ТИШЕЮ.

На шляху до ваших вух інженери піддають колонки безлічі випробувань, і одне з них проводять у безлунній камері — кімнаті, у якій звук не відбивається від стін («безлунна» означає «без відлуння»). За умови повної відсутності звуку ви починаєте чути речі, які завжди були з вами: биття вашого серця, прискорення крові в жилах, страхітливий механічний стукіт численних клапанів, що відкриваються та закриваються. Через деякий час ви будете зовсім дезорієнтовані. Ви можете навіть почути те, чого не існує: космонавти в безлунних камерах повідомляли про галюцинації, викликані неспроможністю мозку мати справу з чистою тишею. Там, куди наважувалися ступати хіба астронавти, народжуються гідні динаміки.

ЧИТАТИ СТАТТЮ ПОВНІСТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ