На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити у якому напрямку розвивається наш дизайн

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ОСОБЛИВИЙ НЮХ

Beyond Blueprint 003 Article

ПРОЕКТ

ДЛЯ НІМЕЦЬКОГО ПАРФУМЕРА ҐЕЗИ ШЕНА (GEZA SCHÖN) СТВОРЕННЯ ЦІКАВИХ І НЕЗВИЧАЙНИХ АРОМАТІВ Є СЕРЙОЗНИМ ЗАНЯТТЯМ. МИ ВІДВІДАЛИ ЙОГО ЛАБОРАТОРІЮ В БЕРЛІНІ.

Незалежний парфумер Ґеза Шен знає, що саме йому підходить. «Свіжі, пряні, бальзамічні, деревні й анімалістичні, — каже він рішуче. — Саме ці нотки ви завжди знайдете в моїх парфумах». Шенові 46, і вже чверть століття він зайнятий створенням запахів. За цей час він розробив «сотні, якщо не тисячі» ароматів, найвідоміший із яких — Molecule 01, аромат, який грає зі сприйняттям. Шен надає запахові незнайомих і ексцентричних вимірів. Наприклад, не кожна людина здатна відчувати аромат Molecule 01 у флаконі. Одна з рецептур Wode, іншого аромату Шена, під час нанесення виглядає як фарба кобальтова синь. Його серія Beautiful Mind уславлює жіночий інтелект. А ще він розробив спеціальні аромати для таких неординарних клієнтів, як бренд Bombay Sapphire та видавництво Steidl, що друкує книги з мистецтва.

ЧИТАТИ СТАТТЮ ПОВНІСТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ