concept cars

КОНЦЕПТУАЛЬНІ
АВТОМОБІЛІ

На прикладі концептуальних автомобілів Lexus ви зможете побачити, у якому напрямку розвивається наш дизайн.

main menu lexus brand

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

У цьому розділі ви знайдете приклади наших найкращих конструкторських рішень.

hybrid cars

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Існує чимало різновидів гібридних автомобілів, але всі вони мають одну спільну рису.

lexus service

ПОСЛУГИ
LEXUS

Дізнайтеся про переваги офіційної дилерської мережі Lexus та про послуги для клієнтів.

LS 460 AWD

ПОВНОПРИВОДНА МОДЕЛЬ LS 460 AWD ДОЗВОЛИТЬ ВАМ СПОВНА НАСОЛОДИТИСЯ ФЛАГМАНОМ НАШОГО МОДЕЛЬНОГО РЯДУ


Розгін до 100 км/год, с 6,3
Макс. швидкість, км/год 250

НЕПЕРЕВЕРШЕНА РОЗКІШ

ПОВНОПРИВОДНА МОДЕЛЬ LS 460 AWD ДОЗВОЛИТЬ ВАМ СПОВНА НАСОЛОДИТИСЯ ФЛАГМАНОМ НАШОГО МОДЕЛЬНОГО РЯДУ

Для того, щоб створити щось надзвичайне, необхідно наполегливо працювати. Саме тому, коли ми проектували свій перший автомобіль — LS 400, — ми залучили до роботи 60 художників-оформлювачів та 1400 інженерів-конструкторів, поставивши їм за мету створити надзвичайно вишуканий седан, що повністю змінив би стан речей на ринку автомобілів класу «люкс» на час свого виходу у 1989 році. Новий LS не менш знаковий. Цей автомобіль збирають на заводі, що має найбільшу кількість нагород у світі. У його конструкцію було внесено 3 тис. змін! У салоні автомобіля ви знайдете найширший у світі екран автомобільної інформаційно-розважальної системи, надсучасну систему мікроклімату та низку новаторських технічних засобів. Седан LS — це наздвичайно комфортабельний та захоплюючий під час їзди автомобіль. Це найвишуканіший Lexus з побудованих донині. Подорожі на LS доставлять вам ні з чим не зрівнянне відчуття. Завдяки своєму вишуканому зовнішньому оформленню та передній частині з фірмовою веретеноподібною радіаторною решіткою цей автомобіль примушує людей навколо обертатися. Стрімкі лінії світлодіодних вогнів денного світла та найменші у світі протитуманні фари відтворюють чудесну картину емблеми Lexus. Цю ж картину можна спостерігати і у задніх ліхтарях автомобіля.

Якщо подивитися у профіль, одразу помітно, що довга стрімка кабіна запопадливо пропонує розкоші найвищого рівня водієві та його чотирьом гостям. Крім того, новий LS — це найтихіший у світі седан класу «люкс». Так «індекс розпізнавання мовлення» на швидкості 100 км/год становить майже 100 %, а це означає, що під час їзди ви зможете розмовляти не підвищуючи голосу. Наші пошуки тиші не залишили без уваги жодної деталі автомобіля. Завдяки вдосконаленню процесу лазерного зварювання нам вдалося зробити шасі автомобіля більш жорстким і водночас істотно зменшити рівень вібрацій. Шум, що виникає від зустрічного потоку повітря, теж вдалося зменшити завдяки майже пласкому днищу та застосуванню маленьких крильців на стійках передніх дверей та задніх ліхтарях. Для того, щоб зменшити шум від дороги, ми сконструювали колеса зі спеціальною порожньою камерою в ободі, яка поглинає шум від шин, а також покращили шумоізоляцію автомобіля. Крім того, задіявши режим їзди «COMFORT» за допомогою нового перемикача режимів їзди, ви налаштуєте пневматичну підвіску для більш плавної, розслабленої їзди.

СПЕЦИФІКАЦІЇ

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ХАРАКТЕРИСТИКАМИ ТА КОМПЛЕКТАЦІЄЮ LS 460 AWD
Назви комплектацій є суто умовними, використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

ОСОБЛИВОСТІ LS 460 AWD

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ТЕ, ЩО ПРОПОНУЄ ЦЕЙ АВТОМОБІЛЬ

У салоні LS 460 AWD - Особливості

ОСОБЛИВОСТІ

Для водія та пасажірів новий LS стане надзвичайним вибором для подорожей, відпочинку або роботи. Навіть у дальніх мандрівках. Широке шкіряне сидіння водія має електропривод регулювання за 16 параметрами (крісло переднього пасажира можна регулювати за 12 напрямками). Набивка сидінь тепер на 15 % щільніша. Обидва передні сидіння мають нові ортопедичні вставки на рівні попереку з електроприводом регулювання, що забезпечують неабиякий комфорт. У комплектації Luxury та Luxury+ на передньому пасажирському сидінні передбачено систему підвищеного комфорту «Оттоман». За якістю виконання слідкують наші майстри-такумі на заводі у місті Тагара: зверніть увагу на якісну стрічку на шкіряних елементах салону та високоточні алюмінієві органи керування акустичної системи. Для того, щоб підкреслити надзвичайну вишуканість інтер’єру кермове колесо та приладову панель оздоблено двокольоровою (чорно-сірою) деревиною «шімамоку» — процес їх виготовлення складається з 67 етапів протягом 38 днів.

Безпека LS 460 AWD - Особливості

ОСОБЛИВОСТІ

Новий LS вкомплектовано численними засобами активної і пасивної безпеки, що дбають про безпеку водія та пасажирів у будь-яку пору доби.

10 подушок безпеки (11 у комплектації Luxury VIP5) та ремені безпеки з попереднім натягненням допоможуть захистити водія та пасажирів у салоні.

За кермом LS 640 AWD - Особливості

ОСОБЛИВОСТІ

Завдяки надзвичайно потужному 4,6-літровому восьмициліндровому V-подібному бензиновому двигуну з восьмишвидкісною автоматичною коробкою передач седан LS 460 забезпечить вам якнайкращі враження від їзди. Автомобіль розганяється з місця до 100 км/год лише за 6,3 с та розвиває максимальну швидкість у 250 км/год (обмежено електронікою). Завдяки перемикачеві режимів їзди ви зможете обирати поміж п’ятьма різними режимами: ECO, NORMAL, COMFORT, SPORT S та SPORT S+.

Затишний інтер’єр

ЗАТИШНИЙ ІНТЕР’ЄР

У салоні нового LS ви будете приємно вражені надзвичайною якістю оздоблення та продуманими до дрібниць деталями. Для полегшення висадки та посадки кермо та крісло водія відсуваються. У всіх варіантах виконання передбачено регульовані задні сидіння з вбудованими масажними пристроями. У задній підлокітник вбудовано пульт з рідкокристалічним екраном, за допомогою якого можна керувати системою мікроклімату на задньому ряді сидінь, програвати аудіозаписи та піднімати або опускати сонцезахисні штори на вікнах.

«Клімат-Консьєрж» — це ще одна новаторська система, вперше у світі реалізована на новому LS. Вона постійно слідкує за температурою у салоні і ззовні та автоматично регулює температуру повітря у салоні, температуру сидінь та кермового колеса. Завдяки сучасній системі іонізації повітря Lexus nanoe, що отримала численні нагороди, у повітря потрапляють негативно заряджені іони, завдяки чому воно стає свіжішім, а ваше волосся та шкіра зволожуються.

«Інтелектуальна» система освітлення

«ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА» СИСТЕМА ОСВІТЛЕННЯ

У новій адаптивній системі регулювання дальнього світла використано фотоелемент, що слідкує за появою світла фар зустрічних автомобілів та задніх ліхтарів автомобілів, що слідують у попутньому напрямку. Щойно виявлено автомобіль попереду, частину світлового пучка дальнього світла буде закрито, щоб не засліплювати водіїв транспортних засобів попереду.

Приладова панель та консоль

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ ТА КОНСОЛЬ

Новий LS укомплектовано найсучаснішими системами та технічними засобами, завдяки яким він пропонує своїм власникам надзвичайну гостинність — «омотенаші» (японський дух гостинності). Щойно ви наближаєтеся до автомобіля з електронним ключем у кишені чи сумці, як він вас гречно вітає, запалюючи плафони освітлення у бічних дзеркалах та світлодіодний екран аналогового годинника (він має вбудований GPS-модуль, за допомогою якого на ньому встановлюється місцевий час). Щойно ви сіли в автомобіль, натисніть кнопку «Пуск» і на великому кольоровому екрані у центрі панелі приладів почне програватися красива анімована заставка, а вздовж панелі приладів розтікатимуться світло-жовті вогні. Але це лише початок! У салоні ви зможете насолодитися назвичайно якісним звуковідтворенням за допомогою акустичної системи Mark Levinson® з 19-ма гучномовцями, а пасажири заднього ряду мають можливість переглядати відеофільми на дисках у форматі DVD або Blu-ray® на відеоекрані з діагоналлю 22,9 см (9 дюймів).

Місце водія у новому LS надзвичайне. Перше, що ви відчуваєте, це прекрасно оздоблене кермове колесо та рукоятка важеля КПП, вкрита алюмінієм. У центрі панелі приладів зручно розташований найбільший у світі екран автомобільної інформаційно-розважальної системи з діагоналлю 31,2 см (12,3 дюйма), якою можна керувати за допомогою голосових команд або контролера системи дистанційного керування Remote Touch. На екрані одночасно можна виводити інформацію від двох бортових систем, наприклад, акустичної та навігаційної. Крім того, на цей екран виводиться зображення з камери зворотного огляду під час здавання назад.

Різні типи оббивки та декоративних вставок

РІЗНІ ТИПИ ОББИВКИ ТА ДЕКОРАТИВНИХ ВСТАВОК

Ви можете оформити інтер’єр салону моделі LS відповідно до власних вподобань. На ваш вибір пропонуємо оббивку з комбінованої семіанілінової шкіри п’яти кольорів: чорного, світло-сірого, коричневого, світло-бежевого або бежевого. Крім того, ви можете обрати декоративні вставки з різних порід дерева.

Аеродинаміка

АЕРОДИНАМІКА

Новий LS має одні з найкращих у класі показників аеродинаміки, зокрема, завдяки майже пласкому днищу та застосуванню маленьких крильців на стійках передніх дверей та задніх ліхтарях. Вперше такі крильця було застосовано на автомобілях у перегонах Формули-1. Вони створюють повітряні вихри, що направляють потоки повітря ближче до кузова, таким чином допомагаючи седану LS мчати крізь зустрічний поток повітря. Це не лише покращує керованість та стійкість автомобіля на дорозі, але й поліпшує споживання пального та зменшує рівень шуму від зустрічного повітря.

Крім того, ми доклали значних зусиль, щоб запобігти потраплянню зустрічного потоку повітря у салон. Високоякісне багатошарове скло, окантовка вікон та герметичні ущільнювачі забезпечують чудову ізоляцію. Завдяки такій розв’язці у салон потрапляє менше шуму, завдяки чому водій та пасажири можуть насолоджуватися тишею під час їзди. Віртуозне поєднання вишуканого зовнішнього вигляду та спокійного інтер’єру салону роблять седан LS автомобілем, у якому так приємно подорожувати!

Захист водія та пасажирів

ЗАХИСТ ВОДІЯ ТА ПАСАЖИРІВ

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб уберегти вас від неприємностей на дорозі, і тому обладнали цей автомобіль сучасними засобами активної безпеки (хоча такі технології не можуть повноцінно замінити людську розважливість і пильність). Ми також подбали про максимальний захист водія та пасажирів на випадок, якщо станеться ДТП. Щиро кажучи, засоби безпеки, використані на моделі LS, істотно перевершують всі міжнародні нормативи у цій сфері.

Модель LS вкомплектовано десятьма подушками безпеки (у комплектації Luxury VIP5 їх одинадцять). Серед них надсучасна двокамерна подушка безпеки для переднього пасажира. У випадку ДТП у центрі цієї подушки утворюється заглибина, щоб уберегти від ушкоджень уразливі частини обличчя, такі як ніс та рот.

Крім того, завдяки спеціальній конструкції передніх сидінь та підголівників на них у разі наїзду ззаду вдається звести до мінімуму ризик отримання хлистової травми. У задньому бампері встановлено мініатюрний радар, що працює у міліметровому діапазоні. Щойно він зареєстрував можливість наїзду ззаду, передні підголівники подаються вгору та вперед, щоб забезпечити додаткову підтримку для голів тих, хто сидить попереду, зменшуючи таким чином ризик отримання хлистової травми.

Акустична система Mark Levinson

АКУСТИЧНА СИСТЕМА MARK LEVINSON

Mark Levinson («Марк Левінсон») — один з найпопулярніших виробників акустичної апаратури класу Hi-Fi у світі. Від моменту свого заснування 1972 року і донині ця фірма набула виняткової репутації у виробництві акустичних систем, що здатні відтворювати найтонші відтінки звукозаписів, не додаючи і не відбираючи нічого у оригінального виконання. Сам Марк Левінсон сконструював мікшерний пульт, що був використаний 1969 року на музичному фестивалі у Вудстоці, і з того часу саме його вважають засновником індустрії з виробництва акустичної апаратури найвищого класу.

Незважаючи на запити від різних виробників автомобілів класу «люкс», ми залишаємося єдиним автовиробником, що встановлює високласну апаратуру Mark Levinson на свої автомобілі. Інженери-конструктори Lexus використовують найостанніші здобутки науки для забезпечення тиші та затишку у салоні під час їзди, завдяки чому з’являється ідеальна акустична можливість відтворювати звукозаписи в автомобілі не згірш, як у концертному залі.

На моделях серії LS передбачено одну з найкращих у світі інформаційно-розважальних систем, до складу якої входить акустична система Mark Levinson® з 19-ма гучномовцями. Завдяки цій системі водій та пасажири зможуть насоложуватися 7.1-канальним просторовим звуковідтворенням. Для вашої зручності передбачено можливість під’єднати до системи мобільний телефон по каналу Bluetooth®. Крім того, за допомогою 3,5-мм лінійного розніма та розніма USB ви зможете під’єднати музичний плеєр або iPhone® та програвати з них свою улюблені аудіозаписи. Під час стоянки на висококонтрастному кольоровому екрані з діагоналлю 31,2 см (12,3 дюйма) ви зможете переглядати свої улюблені кінофільми на DVD-носіях.

Динаміка руху

ДИНАМІКА РУХУ

За кермом нового LS ви насолоджуватиметеся відчуттям цілковитої єдності з автомобілем, що водночас напрочуд збалансований і надзвичайно динамічний. Його надзвичайно жорстке шасі (виготовлене із застосуванням нового лазерного зварювання та космічних технологій склеювання матеріалів) поєднано з пневматичною підвіскою, щоб забезпечити надзвичайну керованість та комфорт під час їзди. Сучасна система спільного керування динамікою автомобіля (VDIM) передбачена вже у базовій комплектації. Завдяки кермовому механізму зі змінним передаточним числом (VGRS) зусилля на кермі змінюється разом зі зміною швидкості руху. У надзвичайному випадку він автоматично відрегулюється, щоб допомогти водієві уникнути небезпеки.

Сучасна система повного приводу у цій моделі виводить керованість та стійкість на дорозі на цілковито новий рівень. За звичайних обставин система розподіляє крутний момент від двигуна між передніми та задніми колесами у співвідношенні 40:60. У випадку потрапляння у більш суворі умови їзди крутний момент розподіляється між колесами таким чином, щоб забезпечити максимальне зчеплення там, де воно найбільше потрібно.

Підвіска

ПІДВІСКА

Чудова збалансованість та маневреність моделі LS — це результат відмінної роботи інженерів-конструкторів. Водночас відчуття єдності, яке водій отримує за кермом цього чудового седана, частково викликане легкою алюмінієвою багатоважільною пневматичною підвіскою попереду та позаду. На додачу до цього у конструкції підвіски передбачено високоефективні пневматичні амортизатори, що забезпечують надзвичайну керованість та комфорт під час їзди. Адаптивна система регулювання жорсткості підвіски (AVS) дозволяє водієві ще точніше налаштувати «поведінку» автомобіля за допомогою перемикача режимів їзди. Бути за кермом LS означає відчувати бездоганну плавність та відчуття цілковитого контролю.

СПІВПАДІНЬ НЕ ЗНАЙДЕНО

Нема особливостей моделі, що відповідають вашому пошуковому запиту. Будь ласка, розширте його та спробуйте ще раз!

ls 460 awd 8speed

НА МОДЕЛІ LS ЗАСТОСОВАНО ПЕРШУ В СВІТІ ВОСЬМИШВИДКІСНУ АВТОМАТИЧНУ КОРОБКУ ПЕРЕДАЧ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ